Program TV na niedzielę 07.04.2024
POPULARNE STACJE
Między ziemią a niebem
11:55 - 12:00
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:35
The Voice Kids 7: Bitwa (13)
11:35 - 13:10
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
9:40 - 11:40
Disney. Koncert spełnionych życzeń
11:40 - 13:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:15
Niezwykłe Stany Prokopa (6/10)
11:15 - 11:50
Co za tydzień
11:50 - 12:20
OGÓLNOTEMATYCZNE
Stolik dla trojga (8)
10:00 - 11:00
Stolik dla trojga (9)
11:00 - 12:00
Galileo (1057)
9:50 - 10:50
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!
10:50 - 12:50
Columbo (2)
10:00 - 12:00
Wielka włóczęga
8:30 - 11:00
Czarny rycerz
11:00 - 12:55
Ukryta prawda (1093)
10:35 - 11:40
Ukryta prawda (1094)
11:40 - 12:45
Mary Aldwyth - sztuka kolażu
9:25 - 10:55
Od ucha do ucha: Bujać w obłokach
10:55 - 11:00
Od ucha do ucha: Parasolki
11:00 - 11:25
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (9)
11:25 - 12:00
Między ziemią a niebem
11:55 - 12:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (2)
9:55 - 10:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (3)
10:55 - 11:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (4)
11:55 - 12:45
FILMOWE
Ale krótkie: Zauroczenie
10:20 - 10:50
Premiera: Wszystkie twarze Javiera Bardema
10:50 - 11:50
The Office PL: Chrzest (4)
11:50 - 12:25
MacGyver 4 (11)
10:10 - 11:10
MacGyver 4 (12)
11:10 - 12:05
Mavka i strażnicy lasu
10:20 - 12:00
Na pamięć
9:00 - 11:00
Dowborowa od nowa (5)
11:00 - 11:30
Dzień dobry, śniadanie 2: Śniadanie podróżnika (2)
11:30 - 12:00
Georgie ma się dobrze
10:30 - 11:55
Łapu-capu
11:55 - 12:10
Mavka i strażnicy lasu
9:20 - 11:00
Boska Florence
11:00 - 12:50
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
10:00 - 10:45
Chwila prawdy: Raadość (6)
10:45 - 11:30
Chwila prawdy (7)
11:30 - 12:20
Ekspedientki
9:55 - 12:00
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
9:05 - 11:05
Panna Marple: Karaibska tajemnica
11:05 - 12:55
Ave, Cezar!
9:15 - 11:00
Lorax
11:00 - 12:25
Aquaman i Zaginione Królestwo
9:40 - 11:45
Odkupienie
11:45 - 13:35
Hacks: Tunnel of Love (7)
10:30 - 11:00
Hacks: 1.69 Million (8)
11:00 - 11:30
East New York: Family Tithes (14)
11:30 - 12:15
Janosik
10:20 - 12:55
K-9
10:10 - 12:15
Hudson i Rex 5 (1)
10:00 - 11:00
Hudson i Rex 5 (2)
11:00 - 12:00
Północ - północny zachód
8:25 - 11:10
Sam
11:10 - 13:45
SPORTOWE
Wysoki Pressing
9:30 - 11:00
Premiera: Sędziowie 2: Damian Kos i Łukasz Kuźma (8)
11:00 - 12:10
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
8:45 - 11:00
Liga+
11:00 - 12:25
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
10:30 - 14:00
Snooker: Turniej World Masters of Snooker
10:00 - 11:00
Formuła E: ePrix Japonii
11:00 - 12:00
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
10:00 - 11:00
Cafe Futbol
11:00 - 12:30
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:30 - 11:00
Boks
11:00 - 14:00
KOTV Classics
11:00 - 12:55
Biegi narciarskie: Ski Classics
7:55 - 12:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać