Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE STACJE
La La Land
23:30 - 1:50
Godziny strachu
23:15 - 0:55
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (6)
0:55 - 1:05
Gang dzikich wieprzy
23:20 - 1:45
Eagle Eye
22:15 - 0:35
Superwizjer
0:35 - 1:15
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
22:45 - 23:45
Oszukana
23:45 - 1:35
Eksperyment
23:05 - 1:05
Obóz integracyjny
22:00 - 0:00
Źle się dzieje w El Royale
0:00 - 3:00
Solomon Kane: Pogromca zła
22:10 - 0:15
Żelazny rycerz
0:15 - 2:55
Wzgórze krwi
23:30 - 1:55
Jazz.pl Polskie Radio: Young Power
23:10 - 0:40
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (6)
0:40 - 0:55
Lekkie obyczaje: Oto my
0:55 - 2:45
Zupa nic
22:15 - 23:50
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (6)
23:50 - 0:00
Panorama
0:00 - 0:30
Gra słów. Krzyżówka (857)
0:30 - 0:55
Vito odkrywa Polskę: Katowice (1)
0:55 - 1:30
FILMOWE
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (17)
23:00 - 23:55
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (18)
23:55 - 0:55
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
0:55 - 1:50
Hipnoza
23:00 - 0:30
Gorące krzesło
0:30 - 2:05
Terapia par 3 (3)
23:15 - 23:55
Złombol (4)
23:55 - 0:55
Poza biurem
0:55 - 1:15
Gorące krzesło
23:30 - 1:05
Firma
22:45 - 1:45
Domina 2 (3)
22:30 - 23:40
Hiszpańska księżniczka: Zuchwały plan (3)
23:40 - 0:50
Detektyw Murdoch 16: Przerwane wesele (22)
0:50 - 1:35
Dobry ogrodnik
22:55 - 0:45
Bez litości 3. Ostatni rozdział
0:45 - 2:35
Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
21:15 - 23:40
Zła kobieta
23:40 - 1:20
Men
22:20 - 0:00
Premiera: El Mariachi
0:00 - 1:20
Wściekły
22:10 - 0:10
Złote runo
0:10 - 2:00
Uliczny wojownik
22:50 - 0:55
Oddział wyrzutków
0:55 - 2:50
Sensacyjna środa: Kingsman: Złoty krąg
21:00 - 23:55
Kod da Vinci
23:55 - 3:00
Peacemaker
22:05 - 0:45
Dzikie żądze
0:45 - 3:00
Zabójcza broń
21:35 - 23:45
Oszukać przeznaczenie
23:45 - 1:40
SPORTOWE
LaLiga World
23:15 - 23:50
Basket Office
23:50 - 1:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20 - 1:30
Full Contact
23:00 - 0:00
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
0:00 - 1:30
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
23:30 - 0:00
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
0:00 - 1:30
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
23:00 - 1:00
Piłka nożna z archiwum
23:00 - 1:00
Piłka nożna z archiwum
22:30 - 1:00
Sportowy wieczór
23:00 - 23:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać