Program TV na piątek 05.04.2024
POPULARNE STACJE
Moje córki krowy
1:25 - 3:05
Zdrajca (4/6)
3:05 - 4:15
Legend
0:50 - 3:05
Spis cudzołożnic
3:05 - 4:10
Nasz nowy dom (189)
2:35 - 3:35
Nasz nowy dom (190)
3:35
Nauka jazdy (6/12)
3:55 - 4:20
OGÓLNOTEMATYCZNE
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (6)
2:40 - 3:00
Kobra - oddział specjalny (33)
3:00 - 4:00
Love Island. Wyspa miłości (26)
2:25 - 3:25
Disco Polo Live (2297)
3:25 - 4:25
STOP Drogówka
2:00 - 3:00
Benny Hill (73)
3:00 - 3:40
Nowe sekrety sąsiadów: Nadmorska historia (25)
3:40 - 4:10
Dzielnica strachu 6: Wiecznie młody (228)
2:25 - 3:25
Zobacz to!: Menu na miarę (3)
3:25 - 4:05
Hotel Paradise 8 (18/40)
1:50 - 2:40
Medium z Long Island 4 (15/33)
2:40 - 3:10
Medium z Long Island 4 (16/33)
3:10 - 3:40
Mieszkając z duchem 2 (6/10)
3:40 - 4:30
Kino nocne: Jaskółki z Kabulu
1:55 - 4:45
Ojciec Mateusz 23: Tragedia w teatrze (296)
2:15 - 3:05
Ojciec Mateusz 23: Mikroklimat (297)
3:05 - 4:00
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5)
3:05 - 4:00
FILMOWE
Kruk. Szepty słychać po zmroku (4)
2:15 - 3:25
Papierowe gody
3:25 - 5:00
Walker: Strażnik Teksasu (10)
1:50 - 2:50
Agenci NCIS: Hawaje (5)
2:50 - 3:45
Agenci NCIS 18 (4)
3:45 - 4:40
Chłopi
1:05 - 3:00
20 dni w Mariupolu
3:00 - 4:35
Domowa piekarnia Kucharskiego (3)
2:15 - 2:50
Domowa piekarnia Kucharskiego (4)
2:50 - 3:15
Domowa piekarnia Kucharskiego (5)
3:15 - 3:50
Domowa piekarnia Kucharskiego (6)
3:50 - 4:15
Zawsze będę widzieć wasze twarze
1:05 - 3:00
Cudownie ocalony
3:00 - 4:35
20 dni w Mariupolu
2:00 - 3:35
Wiarołom
3:35 - 4:50
Ojciec rodziny
0:55 - 3:25
Jeff wraca do domu
3:25 - 5:00
Panna Scarlet i komisarz 4: Początki (3)
2:05 - 3:00
Komisarz Maigret: Maigret i jego nieboszczyk (2)
3:00 - 4:35
Symetria
1:45 - 3:50
Znieważona ziemia
3:50
Carrie
1:05 - 3:10
Następny krok
3:10 - 4:50
Ślad: Rusałka (90)
2:10 - 3:05
Ślad: To się nazywa pech (25)
3:05 - 4:05
Wojna żeńsko-męska
0:45 - 3:20
Dzień z życia blondynki
3:20 - 5:05
Wataha 3 (3)
2:35 - 3:35
Wataha 3 (4)
3:35 - 4:20
SPORTOWE
Basket Office
2:25 - 4:00
LaLiga World
2:30 - 3:00
Zakończenie programu
3:00
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
1:30 - 3:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
3:00 - 4:30
Kolarstwo: Wyścig Scheldeprijs
2:00 - 3:00
Snooker: Turniej Players Championship
3:00 - 4:30
Piłka nożna: Copa Sudamericana
1:55 - 4:00
Boks: Gala w Bethlehem
1:20 - 3:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać