Program TV na piątek 03.05.2024
POPULARNE STACJE
Reporterzy
20:15 - 20:35
Uciekająca panna młoda
17:15 - 19:15
Przepis dnia (66)
19:15 - 19:25
Barwy szczęścia (2994)
19:25 - 20:10
Barwy szczęścia (2995)
20:10 - 20:50
Pogoda
19:55 - 20:05
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (203)
20:05 - 22:10
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Moralnego Niepokoju (45)
19:05 - 20:00
Wymyśleni bohaterowie
20:00 - 22:10
Policjantki i Policjanci (1155)
19:00 - 20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (798)
20:00 - 21:00
Ace Ventura: Psi detektyw
18:20 - 20:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami (36)
20:00 - 21:00
Hobbit: Bitwa pięciu armii
17:00 - 20:00
Champion 4: Walka o honor
20:00 - 21:50
Karol. Papież, który pozostał człowiekiem (2-ost.)
18:00 - 20:00
Walentynki
20:00 - 22:35
Klasyczna literatura i kino: Zbrodnia i kara (3)
18:40 - 19:40
Portrety: Stefan Kamasa
19:40 - 20:00
Wieczór kinomana: Wstęp do filmu "Nebraska"
20:00 - 20:05
Wieczór kinomana: Nebraska
20:05 - 22:05
Na dobre i na złe: Dla twojego dobra (918)
20:25 - 21:20
Policjanci z sąsiedztwa 2 (3)
19:00 - 20:00
Policjanci z sąsiedztwa 2 (4)
20:00 - 21:00
FILMOWE
Obława (3-ost.)
19:05 - 20:10
Premiera: Wróg doskonały
20:10 - 21:50
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
18:15 - 19:10
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (21)
19:10 - 20:05
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (22)
20:05 - 21:05
Towarzysze broni
17:35 - 19:50
Dla niej wszystko
19:50 - 22:00
Polska z góry 5: Góry Sowie (8)
19:05 - 19:30
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
19:30 - 20:05
Maria Antonina (7)
20:05 - 21:00
Dla niej wszystko
18:50 - 21:00
Kapuśniaczek
19:00 - 21:00
Panna Marple: Tajemnica rezydencji Chimneys
17:45 - 19:40
Agenci NCIS 13: Szarada (20)
19:40 - 20:30
Zadzwoń do Jane
18:10 - 20:10
Premiera: Gniew Becky
20:10 - 21:35
Lewy sercowy
17:50 - 19:30
Mrówka Z
19:30 - 20:55
Premiera: Prawo ulicy 4: That's Got His Own (12)
18:40 - 19:40
Premiera: Prawo ulicy 4: Final Grades (13)
19:40 - 21:00
Stawka większa niż życie: Spotkanie (17)
18:50 - 20:00
PolandJa
20:00 - 22:20
Stój, bo mamuśka strzela
18:10 - 20:00
Mocny piątek: Ostatnia misja USS Indianapolis
20:00 - 22:50
Forrest Gump
18:00 - 21:00
Hudson Hawk
18:00 - 20:00
Fuks
20:00 - 21:50
Alf: Trzeba wierzyć (5)
18:55 - 19:25
Alf: Tylko dla twoich oczu (6)
19:25 - 20:00
Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach
20:00 - 21:45
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga angielska
18:00 - 20:00
Super Piątek
20:00 - 20:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25 - 22:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 - 20:00
Premiera: La Liga Preview Show
20:00 - 20:30
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:30 - 19:45
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45 - 23:00
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
19:00 - 20:00
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:00 - 21:00
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
18:30 - 20:25
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:25 - 23:00
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
17:30 - 20:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
20:00 - 23:00
Piłka nożna z archiwum
18:00 - 20:25
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25 - 22:30
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
18:40 - 19:30
Hokej
19:30 - 21:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać