Program TV na piątek 05.04.2024
POPULARNE STACJE
Zdrajca (4/6)
3:05 - 4:15
Zakończenie programu
4:30
Dziedzictwo (249)
4:50 - 5:35
Spis cudzołożnic
3:05 - 4:10
Zakończenie programu
4:10
Na dobre i na złe: Ostatni dzień (799)
4:15 - 5:10
Nasz nowy dom (190)
3:35
Disco Gramy
4:40 - 5:25
Recepta na stary dom (4/14)
4:20 - 4:45
Jak to jest zrobione? (19/26)
4:45 - 5:10
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kobra - oddział specjalny (33)
3:00 - 4:00
Nieźle kliknięci (3)
4:00 - 4:30
Nieźle kliknięci (7)
4:30 - 5:00
Disco Polo Live (2297)
3:25 - 4:25
Top 10 - lista przebojów
4:25 - 5:30
Benny Hill (73)
3:00 - 3:40
Nowe sekrety sąsiadów: Nadmorska historia (25)
3:40 - 4:10
Nowe sekrety sąsiadów: Napalona sąsiadka (26)
4:10 - 4:40
Kochane pieniądze: Milionerka (13)
4:40 - 5:45
Zobacz to!: Menu na miarę (3)
3:25 - 4:05
Taki jest świat 9 (13)
4:05 - 5:00
Medium z Long Island 4 (16/33)
3:10 - 3:40
Mieszkając z duchem 2 (6/10)
3:40 - 4:30
Kino nocne: Jaskółki z Kabulu
1:55 - 4:45
Podróże z historią
4:45 - 5:30
Ojciec Mateusz 23: Mikroklimat (297)
3:05 - 4:00
Polonia 24
4:00 - 4:40
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
4:40 - 5:00
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5)
3:05 - 4:00
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6)
4:00 - 5:00
FILMOWE
Papierowe gody
3:25 - 5:00
20 dni w Mariupolu
3:00 - 4:35
Wiarołom
4:35 - 5:50
Domowa piekarnia Kucharskiego (5)
3:15 - 3:50
Domowa piekarnia Kucharskiego (6)
3:50 - 4:15
Domowa piekarnia Kucharskiego (7)
4:15 - 4:50
Domowa piekarnia Kucharskiego (8)
4:50 - 5:20
Cudownie ocalony
3:00 - 4:35
Długi weekend
4:35
Wiarołom
3:35 - 4:50
Emigracja XD (5)
3:15 - 3:40
Łapu Capu
3:40
Jeff wraca do domu
3:25 - 5:00
Komisarz Maigret: Maigret i jego nieboszczyk (2)
3:00 - 4:35
Detektyw Murdoch 13: W kobiecym gronie (14)
4:35 - 5:20
Wenus
2:55 - 4:35
Ona jest miłością
4:35
Barry 3: ben mendelsohn (3)
3:20 - 3:50
Big Short
3:50
Symetria
1:45 - 3:50
Znieważona ziemia
3:50
Następny krok
3:10 - 4:50
Klasyka krótkich animacji: Japoteurs
4:50 - 5:10
Ślad: To się nazywa pech (25)
3:05 - 4:05
Ślad: Czysty przypadek (26)
4:05 - 5:00
Dzień z życia blondynki
3:20 - 5:05
SPORTOWE
Basket Office
2:25 - 4:00
Snooker: Turniej Players Championship
3:00 - 4:30
Piłka nożna: Copa Sudamericana
1:55 - 4:00
Boks
4:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać