Program TV na czwartek 02.05.2024
POPULARNE STACJE
Mel Brooks, genialny komik
22:30 - 23:40
Morderstwa w Belle-Ile
23:40 - 1:25
Erynie: Flegeton (9/12)
23:00 - 23:50
Hala odlotów (7)
23:50 - 0:55
Moonraker
0:55 - 3:10
Nadchodzi Polly
22:10 - 0:10
Czarownica
0:10 - 2:20
Gotowi na wszystko. Exterminator
22:15 - 0:45
Elita złodziei
0:45 - 2:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał 3: The Best of Kabaret Ani Mru-Mru (40)
22:55 - 23:55
Wymyśleni bohaterowie
23:55 - 2:00
Błękitna głębia
23:05 - 1:30
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (706)
23:00 - 0:05
Więzienie (31)
0:05 - 0:35
Więzienie (32)
0:35 - 1:00
Asy bez kasy
21:55 - 23:50
Kochanie, poznaj moich kumpli 2
23:50 - 1:35
Idealny facet dla mojej dziewczyny
23:10 - 1:35
Oficerowie: Dzieci i wdowy (9/13)
22:50 - 23:50
Kingsajz
23:50 - 1:55
Panorama
23:30 - 0:00
Gra słów. Krzyżówka (858)
0:00 - 0:30
Okrasa łamie przepisy: Galicyjski strudel
0:30 - 1:00
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
22:55 - 0:00
FILMOWE
Inwersja
22:30 - 0:20
Kochankowie
0:20 - 2:15
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (19)
22:55 - 23:55
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (20)
23:55 - 0:50
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (11)
0:50 - 1:50
Ultimatum
23:30 - 0:55
Egzorcyzmy siostry Ann
0:55 - 2:25
Terapia par 3 (6)
23:15 - 23:55
Złombol (5)
23:55 - 0:55
Wenus z Willendorfu
0:55 - 1:20
Nostalgia
21:55 - 23:50
Wieczna noc
23:50 - 1:25
Ultimatum
22:30 - 23:55
Egzorcyzmy siostry Ann
23:55 - 1:25
Yellowjackets (4)
22:45 - 23:45
Purpurowe rzeki 4 (1)
23:45 - 0:35
Purpurowe rzeki 4 (2)
0:35 - 1:30
Cast Away: Poza światem
23:00 - 1:45
Premiera: Boże, chroń Teksas: La Frontera (3)
23:20 - 0:15
Mroczne chwile
0:15 - 1:45
Wielkie kłamstewka 2: The Bad Mother (6)
23:20 - 0:10
Przeklęty 2 (2)
0:10 - 1:00
Sympatyk (3)
23:05 - 0:05
Egzorcysta papieża
0:05 - 1:50
Trójkąt bermudzki
23:35 - 1:40
Wieczór z horrorem: Zbaw nas ode złego
22:05 - 0:40
Kickboxer
0:40 - 2:40
Battleship: Bitwa o Ziemię
23:15 - 2:00
Dredd
23:15 - 1:30
Zabójcza broń 2
21:35 - 23:50
Oszukać przeznaczenie 2
23:50 - 3:15
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
23:00 - 1:15
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20 - 1:30
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
23:00 - 0:00
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
0:00 - 0:30
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
0:30 - 1:30
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
22:30 - 1:00
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
22:30 - 1:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
22:00 - 0:30
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
23:00 - 1:00
Sportowy wieczór
23:00 - 23:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać