Program TV na czwartek 04.04.2024
POPULARNE STACJE
Sprawa dla reportera
21:30 - 22:30
Oprawcy z Katynia (1/2)
22:30 - 23:40
Przyjaciółki (271)
21:10 - 22:10
Nigdy więcej
22:10 - 0:50
Kuchenne rewolucje (5/12)
21:35 - 22:40
Obce niebo
22:40 - 0:50
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
21:50 - 22:50
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (18)
22:50 - 23:45
Love Island. Wyspa miłości (315)
22:00 - 23:05
Fałszywe powody
23:05 - 1:05
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (675)
22:00 - 23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (676)
23:00 - 0:05
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
20:00 - 22:15
Taxi 5
22:15 - 0:20
Raj dla par
21:00 - 23:30
Czwartkowy klub filmowy: Zawodowiec
21:10 - 23:10
Oficerowie: Wkręt (5/13)
23:10 - 0:05
Ekstradycja (1/6)
21:15 - 22:15
Polonia 24
22:15 - 22:50
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
22:50 - 23:10
Teleexpress Extra
23:10 - 23:30
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile (3)
22:00 - 23:00
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile, część 2 (4)
23:00 - 0:00
FILMOWE
Green Zone
22:20 - 0:25
Premiera: Agenci NCIS 18 (4/16)
22:00 - 23:00
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (5)
23:00 - 23:55
Premiera: Pora odkupienia
22:00 - 23:30
Wschodni front
21:50 - 23:45
Pokerzysta
22:00 - 23:35
Premiera: Pora odkupienia
21:00 - 22:30
Powodzenia, Leo Grande!
22:30 - 0:05
Nowe życie 3 (4)
22:05 - 22:45
Nowe życie 3 (5)
22:45 - 23:30
Agent XXL 2
21:00 - 22:55
Oczy anioła
22:55 - 0:55
Premiera: Panna Scarlet i komisarz 4: Początki (3)
21:30 - 22:35
Wielkie kłamstewka 2: Tell-Tale Hearts (2)
21:45 - 22:40
Dzieci zła (8)
22:40 - 23:30
Wielka: Parachute (6)
21:40 - 22:35
Barry 3: ben mendelsohn (3)
22:35 - 23:00
Reżim: All Ye Faithful (5)
23:00 - 0:00
7 minut
22:05 - 0:05
American Gangster
20:00 - 23:15
Wieczór z horrorem: Kiedy dzwoni nieznajomy
23:15 - 1:05
Romantyczny czwartek: Wyznania gejszy
21:00 - 0:00
Szybcy i martwi
20:00 - 22:15
Bez przedawnienia
22:15 - 0:45
Kryptonim U.N.C.L.E.
20:00 - 22:20
Co się wydarzyło w Madison County
22:20 - 1:00
SPORTOWE
Kroniki LaLiga
21:45 - 22:20
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:20 - 0:45
Kroniki LaLiga
22:00 - 22:30
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:30 - 23:00
Basket+
23:00 - 23:20
Boks: Gala w Londynie
23:20 - 1:30
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:30 - 22:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
22:30 - 23:30
Golf: Valero Texas Open
22:00 - 1:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 - 23:00
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
23:00 - 1:00
Piłka nożna: Liga holenderska
20:55 - 23:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 - 1:00
Piłka nożna z archiwum
21:00 - 23:00
Piłka nożna z archiwum
23:00 - 1:00
Ring TVP Sport
21:40 - 22:35
Boks: Gala w Wolverhampton
22:35 - 23:20
Boks: Gala w Newark
23:20 - 1:20
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać