Program TV na piątek 05.04.2024
POPULARNE STACJE
Komisarz Alex 18: Żegnaj (226)
9:45 - 10:45
Ojciec Mateusz 27: Nadzieja umiera ostatnia (352)
10:45 - 11:35
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Operacja zdrowie (5)
11:15 - 11:50
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Trudne sprawy: Sekret ojca (960)
10:00 - 11:00
Trudne sprawy: Jestem dorosła (961)
11:00 - 12:00
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00 - 11:05
Więzienie (136)
11:05 - 11:35
Zbuntowany anioł (179)
10:00 - 11:00
Zbuntowany anioł (180)
11:00 - 12:00
Ukryta prawda (811)
10:00 - 11:00
Detektywi (77)
11:00 - 12:00
Pogranicze w ogniu (19/24)
9:00 - 10:10
Być albo nie być
10:10 - 12:00
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Wilnoteka
11:10 - 11:30
Morderstwa w Midsomer 9 (2)
8:35 - 10:35
Wymazane z historii (7)
10:35 - 11:30
FILMOWE
Podejrzane (4)
9:35 - 10:40
Dopóki mnie pamiętasz
10:40 - 12:20
Rekrut (3)
9:50 - 10:50
MacGyver 4 (11)
10:50 - 11:45
MTV Unplugged - Margaret
9:30 - 10:30
Szansa na zwycięstwo
10:30 - 12:05
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Aktualności filmowe+
10:05 - 10:40
Zołza
10:40 - 12:15
Szansa na zwycięstwo
9:30 - 11:05
Aktualności filmowe+
11:05 - 11:35
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
9:50 - 10:15
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
10:15 - 10:40
Patagonia. Życie na krańcu świata (3)
10:40 - 11:20
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
11:20 - 12:00
Żandarm i dziewczęta
8:30 - 10:25
Powiew luksusu
10:25 - 12:20
Agenci NCIS 12: Zasady (10)
9:30 - 10:20
Agenci NCIS 12: Kontrola (11)
10:20 - 11:15
Agenci NCIS 12: Wróg wewnętrzny (12)
11:15 - 12:10
Brygada
9:20 - 10:55
Pan Peabody i Sherman
10:55 - 12:30
Królowa wojownik
9:00 - 11:15
Pępek świata 6: The Waiting Game (17)
11:15 - 11:35
Łatwa dziewczyna
10:25 - 11:55
Szatan z siódmej klasy
10:05 - 12:35
Na tropie skarbu
8:40 - 10:50
Poirot: Pora przypływu
10:50 - 12:55
Przyjaciółki (8)
9:30 - 10:30
Świat według Kiepskich: Korzenie (35)
10:30 - 11:00
Świat według Kiepskich: Kosmiczna landrynka (36)
11:00 - 11:30
Znachor
9:25 - 12:00
Kochane kłopoty (13)
9:50 - 10:45
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (24)
10:45 - 11:35
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:30
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:45 - 12:00
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
10:00 - 11:00
Snooker: Turniej Players Championship
11:00 - 12:30
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
8:30 - 10:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
10:30 - 12:00
Boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi
8:30 - 11:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:00
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:30 - 11:00
Boks
11:00 - 13:00
Piłka nożna z archiwum
8:30 - 11:00
Piłka nożna z archiwum
11:00 - 13:00
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
8:55 - 11:10
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
11:10 - 12:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać