Program TV na czwartek 02.05.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo 6: Narracja negacji (68)
8:50 - 9:45
Komisarz Alex 20: W sieci pająka (249)
9:45 - 10:45
Pytanie na śniadanie
7:55 - 12:10
Malanowski i partnerzy: Kochanka (750)
9:10 - 9:40
Sekrety rodziny: Królowa (134)
9:40 - 10:40
Dlaczego ja?: Były facet terroryzuje kobietę (821)
10:40 - 11:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Remont na 5 (2)
10:00 - 10:30
Telezakupy
10:30 - 11:00
Kobra - oddział specjalny (16)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00 - 11:05
Kobra - oddział specjalny: Rewolucja - część 1 (1)
9:00 - 10:00
Zbuntowany anioł (197)
10:00 - 11:00
Ukryta prawda (846)
8:55 - 10:00
Ukryta prawda (847)
10:00 - 11:00
Jan Serce: Swaty (1/10)
9:05 - 10:15
Przygoda na Mariensztacie
10:15 - 12:05
Pytanie na śniadanie
7:55 - 12:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
9:25 - 10:25
Prosto z grilla 4 (3)
10:25 - 10:40
Prosto z grilla 4 (4)
10:40 - 11:00
FILMOWE
Van der Valk 2 (3)
8:30 - 10:15
Larry Crowne - uśmiech losu
10:15 - 12:05
Przygody Tintina
8:00 - 10:15
Potwory kontra obcy
10:15 - 12:10
Bezmiar
8:55 - 10:35
Łapu-capu extra
10:35 - 11:05
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Baby (3)
10:00 - 10:30
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Pieczywo obwarzane (4)
10:30 - 11:05
Łapu-capu extra
9:35 - 10:05
Czym jest miłość?
10:05 - 11:40
Łapu Capu
9:45 - 9:50
Gliniarze na Gibraltarze (2)
9:50 - 10:40
SpongeBob Kanciastoporty
9:20 - 11:05
Inspektor George Gently 5: Klasa wyższa (2)
7:55 - 9:45
Agenci NCIS 13: Zakres operacji (18)
9:45 - 10:35
Detektyw Murdoch 17: Chatka w lesie (8)
10:35 - 11:35
Podróż Eloise
9:35 - 11:15
Nel i tajemnica kurokota
9:15 - 10:45
Pępek świata 8: Look Who's Not Talking (7)
10:45 - 11:05
Żeby było miło
7:45 - 9:40
Zakochany Szekspir
10:25 - 12:30
Nowy kabaretowy rejs 5 (2)
8:55 - 9:55
Dzień jak co dzień
9:55 - 10:15
Wojciech Cejrowski. Kura
10:15 - 11:05
W pustyni i w puszczy
9:00 - 11:30
Przyjaciółki (44)
9:30 - 10:30
Świat według Kiepskich: Tajemnica X muzy (70)
10:30 - 11:00
Faraon
8:40 - 11:45
Kochane kłopoty (7)
8:50 - 9:40
Kochane kłopoty (8)
9:40 - 10:35
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (17)
10:35 - 11:30
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:15
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00 - 10:00
Surfing: World League Championship Tour w Bells Beach
10:00 - 11:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:30 - 10:00
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
10:00 - 11:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
9:00 - 11:30
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30 - 11:00
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
8:30 - 11:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Chorzowie
7:15 - 10:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 - 12:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać