Program TV na czwartek 04.04.2024
POPULARNE STACJE
Ojciec Mateusz 30: Cywil (393)
20:35 - 21:30
Barwy szczęścia (2974)
19:35 - 20:10
Barwy szczęścia (2975)
20:10 - 20:50
Postaw na milion
20:50 - 21:55
Nasz nowy dom (310)
20:05 - 21:10
Przyjaciółki (271)
21:10 - 22:10
Milionerzy (720)
20:55 - 21:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Zabójca mojego syna
20:00 - 21:50
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (777)
20:00 - 21:00
Pamiętniki z wakacji (101)
21:00 - 22:00
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (11)
20:00 - 21:00
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (12)
21:00 - 22:00
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
20:00 - 22:15
Hotel Paradise 8 (19/40)
20:00 - 21:00
Raj dla par
21:00 - 23:30
Hala odlotów
20:00 - 21:05
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Zawodowiec"
21:05 - 21:10
Czwartkowy klub filmowy: Zawodowiec
21:10 - 23:10
Ekstradycja (1/6)
21:15 - 22:15
Policjanci z sąsiedztwa 5 (8)
20:05 - 21:05
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (11)
21:05 - 22:00
FILMOWE
Księga miłości
18:10 - 20:10
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (6)
20:05 - 21:05
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (5)
21:05 - 22:00
Georgie ma się dobrze
19:50 - 21:15
Duff i Wazowski 3 (5)
21:15 - 22:00
Zakładnik (3)
20:00 - 20:50
Zakładnik (4)
20:50 - 21:50
Pierwszy dzień mojego życia
20:00 - 22:00
Georgie ma się dobrze
18:50 - 20:15
Duff i Wazowski 3 (5)
20:15 - 21:00
Premiera: Pora odkupienia
21:00 - 22:30
Rycerz pierwszej damy
19:05 - 21:00
Agent XXL 2
21:00 - 22:55
Agenci NCIS 12: Kontrola (11)
19:40 - 20:35
Agenci NCIS 12: Wróg wewnętrzny (12)
20:35 - 21:30
Piotruś Pan
18:15 - 20:10
Premiera: 42 sekundy
20:10 - 22:00
Królowa wojownik
19:30 - 21:45
Premiera: Prawo ulicy: Lessons (8)
20:05 - 21:00
Chemia
20:00 - 22:05
American Gangster
20:00 - 23:15
Śniadanie do łóżka
19:15 - 21:00
Romantyczny czwartek: Wyznania gejszy
21:00 - 0:00
Szybcy i martwi
20:00 - 22:15
Kryptonim U.N.C.L.E.
20:00 - 22:20
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
19:00 - 21:00
Basket+
21:00 - 21:15
NBA Action
21:15 - 21:45
Piłka nożna: Liga hiszpańska
19:55 - 22:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
19:30 - 20:30
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:30 - 22:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
20:00 - 21:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 - 20:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 - 23:00
Magazyn ATP
20:00 - 20:55
Piłka nożna: Liga holenderska
20:55 - 23:00
Piłka nożna: Liga holenderska
18:40 - 21:00
Piłka nożna z archiwum
21:00 - 23:00
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
18:55 - 21:00
Sportowy wieczór
21:00 - 21:40
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać