Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo 6: Kozi róg (67)
8:50 - 9:50
Komisarz Alex 20: Grzybobranie (248)
9:50 - 10:45
Ojciec Mateusz 29: Zimna fuzja (374)
10:45 - 11:40
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:50
Ron Usterka
9:00 - 11:30
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:20
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
8:55 - 10:00
Remont na 5 (3)
10:00 - 10:30
Telezakupy
10:30 - 11:00
K-911
8:45 - 10:40
Mistrz kierownicy ucieka
10:40 - 12:45
Mów mi Vincent
9:00 - 11:05
Zwariowany weekend
8:15 - 10:10
Power Rangers
10:10 - 12:30
Agencie, podaj łapę
9:25 - 11:30
Komediantka (9-ost.)
9:05 - 10:15
Fredek uszczęśliwia świat
10:15 - 11:50
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:50
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (2)
9:25 - 10:25
Prosto z grilla 4 (1)
10:25 - 10:40
Prosto z grilla 4 (2)
10:40 - 11:00
FILMOWE
Van der Valk 2 (2)
8:30 - 10:15
Szyk!
10:15 - 12:10
Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
8:30 - 10:25
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
10:25 - 12:45
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
9:20 - 11:00
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Bułki (7)
10:00 - 10:30
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Pradawne zboża (8)
10:30 - 11:05
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:20 - 10:00
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
10:00 - 11:50
Łapu Capu
9:45 - 9:50
Gliniarze na Gibraltarze (1)
9:50 - 10:40
Zgadnij kto
8:50 - 10:50
Mów mi Dave
10:50 - 12:40
Agenci NCIS 13: Po godzinach (17)
9:55 - 10:50
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
10:50 - 11:40
Jerry Maguire
7:50 - 10:10
Na słodko
10:10 - 11:35
Witamy na Hawajach
9:25 - 11:10
Fantastyczny Pan Lis
10:05 - 11:30
Nowy kabaretowy rejs 5 (8)
8:55 - 9:55
Paragon gola
9:55 - 12:00
Komedia małżeńska
8:55 - 11:00
Koń wodny: Legenda głębin
9:30 - 11:55
Potop Redivivus
8:55 - 12:50
Kochane kłopoty (6)
9:35 - 10:35
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (16)
10:35 - 11:30
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga angielska
9:00 - 11:15
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Żużel: PGE Ekstraliga
9:45 - 12:30
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
9:00 - 10:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:00 - 11:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:30 - 10:00
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
10:00 - 11:00
Cafe Futbol
9:30 - 11:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30 - 11:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30 - 11:00
Retro TVP Sport: Sztafety lekkoatletyczne (64)
10:00 - 12:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać