Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo Wilkowyje
11:55 - 13:35
Legalna blondynka
12:00 - 13:40
Rycerze z Szanghaju
11:30 - 13:50
Bociany
11:20 - 13:05
Mój przyjaciel delfin
13:05 - 15:20
OGÓLNOTEMATYCZNE
Mistrz kierownicy ucieka
10:40 - 12:45
Klik: I robisz, co chcesz
12:45 - 14:55
Rycerz króla Artura
11:05 - 13:55
Power Rangers
10:10 - 12:30
Całkowicie nowe przygody Aladyna
12:30 - 14:30
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
11:30 - 13:50
Tamte lata, tamte dni: Dorota Kolak
11:50 - 12:30
Mistrzowie muzyki filmowej: 1980s Part 2
12:30 - 13:25
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (1)
13:25 - 13:35
Barwy szczęścia (2948)
11:50 - 12:20
Gość poranka
12:20 - 12:45
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (1)
12:45 - 12:50
Ojciec Mateusz 24: Niewidzialny (304)
12:50 - 13:40
Wakacyjne remonty (1)
12:00 - 13:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (4)
13:00 - 14:00
FILMOWE
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
10:25 - 12:45
Potwory kontra obcy
12:45 - 14:45
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
11:00 - 12:50
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
12:50 - 14:30
Ucieczka na wieś 21 (28)
12:05 - 13:00
Zwierzęta Wajraka 3: Zapylacze (5)
13:00 - 13:30
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
11:50 - 13:30
Duff i Wazowski 3 (1)
13:00 - 13:40
Mów mi Dave
10:50 - 12:40
Tak to się teraz robi
12:40 - 14:40
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
11:40 - 13:50
Harry Potter i kamień filozoficzny
11:35 - 14:05
Rent
11:55 - 14:10
Sufrażystka
11:30 - 13:20
Żeby było miło
13:20 - 15:20
Złote jabłko
12:00 - 14:10
Austin Powers: Agent specjalnej troski
11:00 - 13:00
Stój, bo mamuśka strzela
13:00 - 14:55
Fernando
11:55 - 14:10
Potop Redivivus
8:55 - 12:50
Geronimo: Amerykańska legenda
12:50 - 15:10
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (17)
11:30 - 12:25
Alf 4: Na mnie już czas (24)
12:25 - 12:55
Alf (1)
12:55 - 13:25
Alf: Nieznajomi nocą (2)
13:25 - 13:55
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15 - 13:30
Żużel: PGE Ekstraliga
9:45 - 12:30
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
12:30 - 13:00
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
13:00 - 15:15
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00 - 14:00
Cycling Show
12:00 - 12:30
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Mairiporze
12:30 - 13:30
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00 - 13:30
Boks: Rocky Boxing Night w Żukowie
11:00 - 13:00
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
13:00 - 15:00
Piłka nożna: Liga szkocka
11:00 - 13:00
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
13:00 - 15:00
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
12:00 - 13:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać