Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE STACJE
Tam, gdzie mieszka Bóg
8:05 - 9:40
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:50
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
Trucker Club (6)
7:35 - 8:10
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (10)
8:10 - 9:10
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (12)
9:10 - 9:25
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
9:25 - 9:40
Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomona
8:00 - 10:00
Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
8:05 - 8:35
Emotki. Film
8:35 - 10:30
Żandarm i policjantki
6:50 - 8:50
Wielka włóczęga
8:50 - 11:35
Rin Tin Tin
7:20 - 9:10
Pożyczalscy
9:10 - 11:00
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00 - 8:10
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
8:10 - 10:05
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:40
Ostatni papież?
7:25 - 9:15
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (1)
9:15 - 10:10
FILMOWE
Rachel nie biega
8:00 - 8:30
Vera 13 (1)
8:30 - 10:10
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia
6:00 - 8:20
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
8:20 - 10:10
Cały rok z pandą (1)
7:50 - 8:45
Cały rok z pandą (2)
8:45 - 9:40
Barbie: Dreamhouse Adventures (12)
8:05 - 8:45
Strażak Sam i wielki pożar w Pontypandy
8:45 - 9:55
Jak zostałem samurajem
9:05 - 10:45
Cały rok z pandą (2)
7:45 - 8:40
Szansa na zwycięstwo
8:40 - 10:15
W poszukiwaniu drugiej połówki
7:35 - 9:20
Fałszywe zaręczyny
9:20 - 11:05
Detektyw Murdoch 13: Mroczna strona Toronto (7)
7:35 - 8:35
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
8:35 - 9:30
Sprawa gwiazdkowego diamentu
7:30 - 9:00
Mistrzowskie pociągnięcie
9:00 - 10:35
Szkoła jest nasza
7:30 - 9:15
Dounia i księżniczka Aleppo
9:15 - 10:30
Bez urazy
7:40 - 9:25
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: Pilot (1/17)
9:25 - 9:50
Małżeństwo z rozsądku
7:15 - 9:15
Pan Wołodyjowski
9:15 - 12:40
K-9
7:50 - 9:50
Świt jeźdźców smoków
9:10 - 9:45
Biblijne tajemnice (4)
7:30 - 8:35
Janosik
8:35 - 11:15
Willy Wonka i fabryka czekolady
6:20 - 8:15
Północ - północny zachód
8:15 - 11:05
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00 - 8:15
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:00
Telesprzedaż
8:00 - 9:40
La Vie Sportive
7:30 - 8:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
8:30 - 10:00
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8:00 - 10:00
Atleci
8:00 - 8:30
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30 - 11:00
Sporty walki: FEN
7:30 - 8:30
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:30 - 11:00
Piłka nożna z archiwum
6:00 - 8:30
Piłka nożna z archiwum
8:30 - 11:00
Retro TVP Sport: Zbigniew Bródka w Soczi (138)
8:55 - 10:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać