Program TV na wtorek 30.04.2024
POPULARNE STACJE
Kościół z bliska
7:30 - 8:00
Rodzinka.pl: Domowe zapętlenie (189)
6:50 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Nowy dzień
6:00 - 8:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Bajki dla najmłodszych (12)
6:55 - 7:10
Bajki dla najmłodszych (13)
7:10 - 7:30
Bajki dla najmłodszych (14)
7:30 - 7:50
Mróweczki z bajeczki (19)
7:50 - 8:00
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
8:00 - 9:00
Strażnik Teksasu (15)
7:00 - 8:00
Policjantki i Policjanci (1151)
8:00 - 9:00
Nash Bridges: Polowanie (13)
7:00 - 8:00
Kobra - oddział specjalny: Zwierzyniec (15)
8:00 - 9:00
Szpital (1013)
6:55 - 7:55
Ukryta prawda (1111)
7:55 - 8:55
Muzyczne poranki
8:00 - 8:25
Zaginione - odnalezione: Arrasy Wawelskie
8:25 - 8:50
Polska śródziemnomorska: Orawska borówka (4)
7:00 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Premiera: Tłit (1006)
7:00 - 7:35
Wariaci za kierownicą 3 (7)
7:35 - 8:35
FILMOWE
Rekrut (20)
7:00 - 7:55
SEAL Team 6 (1)
7:55 - 8:55
Łapu-capu
7:00 - 7:05
Zaczarowana góra
7:05 - 8:55
Ronja, córka zbójnika (23)
6:55 - 7:25
Gadający Tom i przyjaciele 5 (11)
7:25 - 7:35
Gadający Tom i przyjaciele 5 (12)
7:35 - 7:45
Gadający Tom i przyjaciele 5 (13)
7:45 - 8:05
Marta mówi! (7)
8:05 - 8:45
Królowa chmur
6:35 - 8:00
Łapu-capu
8:00 - 8:10
Kopciuszek i kamień życia
8:10 - 9:40
Zaczarowana góra
6:05 - 7:55
Dzikie psy (1)
7:55 - 8:45
Wyścig szczurów
6:00 - 8:05
Ich własna liga
8:05 - 10:35
Panna Scarlet i komisarz 4: Zbieg (6-ost.)
6:50 - 7:55
Inspektor George Gently 4: Żegnaj, China (2)
7:55 - 9:55
Najpiękniejsze stulecie mojego życia
6:00 - 7:30
Nel i tajemnica kurokota
7:30 - 9:00
Destrukcja
6:00 - 7:40
Świąteczna iskra
7:40 - 9:10
Wielki zielony krokodyl domowy
6:00 - 7:50
The Walk. Sięgając chmur
7:50 - 9:55
Złombol (5)
6:50 - 7:50
Nowy kabaretowy rejs 5 (5)
7:50 - 8:50
Trudny pacjent
6:55 - 8:40
Więzienie (141)
7:00 - 7:30
Kobra - oddział specjalny: Fałszywa gra (12)
7:30 - 8:30
Premiera: Złoty interes 2 (10)
6:55 - 7:55
Hudson i Rex 5 (13)
7:55 - 8:55
Alf 4: Byle przetrwać (21)
7:55 - 8:25
Alf 4: Głodny jak wilk (22)
8:25 - 8:55
SPORTOWE
Magazyn skrótów LaLiga
7:00 - 8:00
Jej Wysokość Premier League
8:00 - 9:00
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
6:00 - 8:00
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00 - 8:30
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
7:00 - 8:00
Kolarstwo: Tour de Romandie
8:00 - 8:30
Cafe Futbol
6:00 - 7:30
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
7:30 - 11:00
Piłka nożna: Liga szkocka
6:00 - 8:30
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
6:00 - 8:30
Natalia
6:05 - 7:10
Tenis stołowy: Liga Mistrzyń
7:10 - 9:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać