Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE STACJE
Jerozolima
13:30 - 14:25
Znachor
14:25 - 16:45
Śniadanie u Tiffany'ego
11:50 - 14:00
Familiada: Odcinek specjalny
14:00 - 14:35
Koło fortuny: Odcinek specjalny (1702)
14:35 - 15:15
Vaiana: Skarb oceanu
11:50 - 14:15
Zwierzogród
14:15 - 16:40
Sonic. Szybki jak błyskawica
11:35 - 13:40
Złoty kompas
13:40 - 16:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
14:00 - 15:00
Robin Hood - faceci w rajtuzach
11:55 - 14:05
Granice wytrzymałości
14:05 - 16:45
Niewidzialny
12:55 - 15:35
Za jakie grzechy, dobry Boże?
13:35 - 15:35
Pokémon: Detektyw Pikachu
13:05 - 15:20
Wakacje Mikołajka
13:00 - 14:45
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
14:45 - 15:25
Komisarz Alex 19: Radość natury (234)
12:50 - 13:40
Osiecka (5)
13:40 - 14:35
Kulturalni PL
14:35 - 15:25
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (5)
13:00 - 14:00
Dziesięć przykazań: Prawa człowieka (2)
14:00 - 15:05
FILMOWE
Uprzejmość nieznajomych
12:40 - 14:45
Kometa
14:45 - 15:20
Jumanji: Przygoda w dżungli
12:00 - 14:25
Legenda Zorro
14:25 - 17:20
Wierna
12:55 - 14:55
Przepowiednia fatimska: Wielka tajemnica Watykanu
14:55 - 15:50
Polska z góry 2: Żuławy (5)
13:35 - 14:10
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (11)
14:10 - 14:40
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (12)
14:40 - 15:15
Wierna
11:55 - 13:55
Przepowiednia fatimska: Wielka tajemnica Watykanu
13:55 - 14:50
Pimi z Krainy Tygrysów
14:50 - 16:30
Duff i Wazowski 3 (1)
13:00 - 13:40
Duff i Wazowski 3 (2)
13:40 - 14:25
Duff i Wazowski 3 (3)
14:25 - 15:05
Agent XXL
13:05 - 15:00
Detektyw Murdoch 12: Szpieg, który kochał Murdocha (5)
13:05 - 14:00
Detektyw Murdoch 12: Halo, proszę pana? (6)
14:00 - 15:00
Pianoforte
12:50 - 14:25
Wielkie nieba!
14:25 - 15:55
Supernowa
12:45 - 14:25
Fantastyczni przyjaciele 2: Lake Como (7)
14:25 - 15:15
Wojna o jutro
12:05 - 14:25
Mokra robota: Joaquin (2)
14:25 - 15:30
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
12:40 - 14:05
Milion za Laurę
14:05 - 16:20
Znachor
12:05 - 15:00
Hop
11:40 - 13:40
Kopciuszek
13:40 - 16:05
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
11:15 - 14:50
Bogowie Egiptu
14:50 - 17:35
Lego Batman: Film
13:05 - 15:05
SPORTOWE
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25 - 14:40
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 - 14:55
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 - 17:00
Żużel: Memoriał Jerzego Szczakiela w Opolu
13:30 - 17:00
Kolarstwo kobiet: Tour of Mouscron
13:30 - 15:30
Snooker: Turniej Masters w Londynie
12:30 - 14:00
Paryż - miasto sportu
14:00 - 15:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00 - 14:00
Atleci
14:00 - 14:50
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:50 - 17:20
Piłka nożna: Liga holenderska
13:00 - 15:00
Cafe Futbol
13:30 - 15:00
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
12:15 - 14:30
Retro TVP Sport: Wspomnienie o Leszku Jaroszu (139)
14:30 - 16:25
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać