Program TV na niedzielę 28.04.2024
POPULARNE STACJE
Sanatorium miłości 6 (8/10)
21:20 - 22:10
"Sanatorium miłości 6". Kulisy programu (8)
22:10 - 22:20
Magazyn Ekspresu Reporterów
22:20 - 23:25
Kochaj
23:25 - 1:05
Panorama
22:05 - 22:45
Kino bez granic: Idol
22:45 - 0:40
Na linii ognia
22:05 - 0:55
Elita złodziei
21:35 - 23:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Zdrada małżeńska
20:00 - 22:30
Na linii
22:30 - 0:15
Prawdziwa jazda 2
21:00 - 23:05
Navy Seals - tajna broń Ameryki (1/2)
23:05 - 1:05
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (14)
22:00 - 23:00
Wolna chata
23:00 - 0:55
G.I. Joe: Odwet
22:00 - 0:05
Pacific Rim
20:00 - 22:50
Miami Vice
22:50 - 1:35
Teatroteka nocą: Gardenia
21:50 - 22:50
Obce ciało
21:15 - 23:10
Słownik polsko@polski (609)
23:25 - 0:00
Mistrzowie Kabaretu 11: Paranienormalni, część 1 (4)
22:00 - 23:00
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
23:00 - 0:00
FILMOWE
Mafia po fińsku (7)
21:50 - 22:40
Mafia po fińsku (8-ost.)
22:40 - 23:35
Daredevil
20:00 - 22:15
Kolekcjoner kości
22:15 - 0:45
High Heat
21:50 - 23:30
Canal+ Film w akcji: Droga donikąd
21:30 - 23:05
Bohater
23:05 - 1:15
Brygada (5)
21:30 - 22:20
Pokerzysta
22:20 - 23:55
Kapitan Corelli
21:00 - 23:30
Panna Marple: Próba niewinności
21:30 - 23:35
Tata
21:55 - 23:45
Hobbit: Pustkowie Smauga
19:30 - 22:10
Hobbit: Bitwa pięciu armii
22:10 - 0:30
Premiera: Czuję twój oddech (2)
21:55 - 22:45
Dobry ogrodnik
22:45 - 0:35
Wyklęty
20:00 - 22:15
Trójkąt bermudzki
22:15 - 0:15
Notting Hill
20:00 - 22:45
Joker
22:45 - 0:45
Klasyczna niedziela: Helikopter w ogniu
21:00 - 0:00
Premiera: Zaginione miasto Z
20:00 - 22:55
Uliczny wojownik
22:55 - 1:00
Zimne światło dnia
21:45 - 23:35
SPORTOWE
Magazyn PGE Ekstraliga
21:15 - 23:00
Premiera: Sport+
23:00 - 0:00
Piłka nożna: Liga francuska
20:55 - 23:05
Boks: BKFC Knucklemania 4
23:05 - 1:15
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45 - 23:00
Kolarstwo: Tour de Romandie
23:00 - 0:00
Golf: Zurich Classic of New Orleans
18:45 - 0:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
20:30 - 23:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 - 1:00
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
20:30 - 23:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 - 1:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
21:00 - 0:00
Sportowy wieczór
21:45 - 22:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 - 0:40
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać