Program TV na wtorek 23.04.2024
POPULARNE STACJE
Korona królów. Jagiellonowie (159)
20:30 - 21:10
Zwerbowana miłość
21:10 - 22:50
M jak miłość (1800)
20:55 - 21:55
Na sygnale: Siurpryza (563)
21:55 - 22:30
Alita: Battle Angel
20:05 - 22:45
Milionerzy (730)
20:55 - 21:35
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (2/6)
21:35 - 22:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Tragedia na przełęczy Diatłowa
20:05 - 22:10
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
22:10 - 23:15
R.I.P.D. - Agenci z zaświatów
21:00 - 23:00
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (8)
21:00 - 22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (695)
22:00 - 23:00
Next
20:00 - 22:00
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
22:00 - 23:50
Egzekutor
21:00 - 23:25
Feblik
20:00 - 21:10
Lekkie obyczaje: Jesień we Francji
21:10 - 23:00
Ojciec Mateusz 23: Gość w dom (302)
20:25 - 21:15
Ojciec Mateusz 23: Wokaliści (303)
21:15 - 22:15
Jedyny taki duet na świecie
22:15 - 23:10
Premiera: Ambulans 9 (4)
20:05 - 21:10
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (18)
21:10 - 22:10
Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (4)
22:10 - 23:10
FILMOWE
Premiera: Bridget Jones 3
20:10 - 22:25
Vera Drake
22:25 - 0:40
Rekrut 5 (6)
21:05 - 22:00
Premiera: Rekrut: FBI (6/22)
22:00 - 23:00
Scarlet Hill (2)
21:05 - 22:15
Gdy wiosna zawitała do Buczy
22:15 - 23:35
Golda
20:00 - 21:40
Dwa bilety do Grecji
21:40 - 23:30
Premiera: Fałszerz
21:00 - 22:55
Leopard Skin (4)
22:05 - 22:35
Dzień Dobry TV
21:00 - 23:05
Wielkie kłamstewka 2: Kill Me (5)
21:00 - 21:50
Dunkierka
21:50 - 23:35
Inwestorzy amatorzy
19:30 - 21:15
W gorsecie
21:15 - 23:10
Premiera: Przeklęty 2 (1/6)
21:00 - 21:45
Wielkie kłamstewka 2: Kill Me (5)
21:45 - 22:35
Czerwony pająk
20:00 - 21:55
Mały Zgon (5)
21:55 - 23:10
K-19
20:00 - 23:00
Wesoły wtorek: Chłopaki nie płaczą
21:00 - 23:00
Policja
20:00 - 22:30
Veronica Mars
20:00 - 22:05
American History X
22:05 - 0:20
SPORTOWE
Basket Office
20:00 - 21:30
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:30 - 23:45
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
21:00 - 21:30
Magazyn PGE Ekstraliga
21:30 - 23:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45 - 23:00
Cycling Show
21:00 - 21:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
21:30 - 22:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 - 23:00
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20 - 23:00
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:55 - 23:00
Retro TVP Sport (143)
20:00 - 22:00
Sportowy wieczór
22:00 - 22:45
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać