Program TV na poniedziałek 29.04.2024
POPULARNE STACJE
Agropogoda
12:30 - 12:35
Magazyn rolniczy
12:35 - 12:55
Koło fortuny (1690)
12:30 - 13:15
Akacjowa 38 (332)
13:15 - 14:05
Trudne sprawy: Późna miłość (1271)
13:40 - 14:40
Ukryta prawda (1615)
12:35 - 13:40
Ukryta prawda (954)
13:40 - 14:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Telezakupy
12:20 - 13:05
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
13:05 - 14:00
Policjantki i Policjanci (316)
12:00 - 13:00
Gliniarze: Pan sędzia (501)
13:00 - 14:00
Więzienie (60)
12:35 - 13:00
Policjantki i Policjanci (547)
13:00 - 14:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Lęk przed więźniem (38)
12:00 - 13:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Na zawsze mój (40)
13:00 - 14:00
W-11 - Wydział Śledczy: Rozczarowanie (628)
12:00 - 12:45
Szpital (1013)
12:45 - 13:50
Sąd rodzinny (164)
13:50 - 14:50
Słowobranie
12:20 - 13:00
Reżyserzy: John Carpenter (9/10)
13:00 - 14:00
Stacja Arktyka: Skanowanie lodowca
12:20 - 12:50
Komisarz Alex 19: Plantacja (238)
12:50 - 13:40
Osiecka (9)
13:40 - 14:35
Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (13)
12:00 - 13:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (3)
13:00 - 14:00
FILMOWE
Warzywa i owoce
12:10 - 12:45
Sean Connery kontra James Bond
12:45 - 13:55
Tempo Home
13:55 - 14:30
SEAL Team 6 (2)
11:45 - 12:50
Rekrut (20)
12:50 - 13:45
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
13:45 - 14:40
Bezmiar
11:05 - 12:50
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
12:50 - 14:25
Ucieczka na wieś 21 (26)
12:05 - 13:05
Zwierzęta Wajraka 2: Węże na Zakrzówku (5)
13:05 - 13:30
Zwierzęta Wajraka 2: Pójdźka w kominie (6)
13:30 - 14:10
Lassie. Nowe przygody
12:25 - 14:00
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
11:50 - 13:25
Niebieska linia
13:25 - 15:05
The Office PL 3: Test IQ (2)
13:30 - 13:55
The Office PL 3: Asystent (3)
13:55 - 14:20
Architektura miłości
11:30 - 13:20
Matylda
13:20 - 15:15
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:35 - 13:40
Poirot 11: Pani McGinty nie żyje (1)
13:40 - 15:40
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
11:15 - 13:05
Broken Flowers
13:05 - 14:50
Osiem gór
12:00 - 14:30
Spider-Man: Poprzez multiwersum
11:50 - 14:10
Komedia małżeńska
11:30 - 13:40
Nikt nie woła
13:40 - 15:15
Zabójcze związki
11:50 - 13:50
Meteor kontra Ziemia
13:50 - 15:45
Świat według Kiepskich: Waldek w krainie czarów (203)
12:10 - 12:50
Świat według Kiepskich: Inteligentni konsumenci (238)
12:50 - 13:30
Wykiwać klawisza
13:30 - 15:55
Katastrofy w przestworzach: Horror w raju (108)
11:55 - 12:55
Katastrofy w przestworzach: Lądowanie na rzece (138)
12:55 - 13:55
Katastrofy w przestworzach: Zimny jak śmierć (64)
13:55 - 14:55
Alf 4: Panie Piaskunie (20)
12:35 - 13:05
Alf 4 (21)
13:05 - 13:30
Alf 4: Głodny jak wilk (22)
13:30 - 14:00
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga angielska
11:15 - 13:30
Piłka nożna: Liga francuska
13:30 - 15:45
Żużel: PGE Ekstraliga
11:30 - 14:15
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
12:30 - 13:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
13:00 - 14:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:30 - 13:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
13:00 - 13:30
Kolarstwo: Tour de Romandie
13:30 - 14:30
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00 - 13:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
13:00 - 15:00
KOTV Classics
12:00 - 13:00
Cafe Futbol
13:00 - 14:30
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00 - 13:30
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
13:30 - 15:00
Piłka nożna: 2. liga
12:20 - 14:25
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać