Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE STACJE
Chłopiec z burzy
7:50 - 9:40
Złodziej w hotelu
9:40 - 11:35
Rio
7:35 - 9:35
Piotruś Królik
9:35 - 11:35
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:20
OGÓLNOTEMATYCZNE
Wielkie tajemnice historii: Mistrz iluzji (4)
7:00 - 8:50
Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu
8:50 - 9:20
Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi
9:20 - 9:35
Potwory kontra Obcy: Wielka ucieczka B.O.B.-a
9:35 - 9:55
Galileo (1054)
9:55 - 10:55
Dziś 13, jutro 30
7:45 - 9:50
Czym chata bogata!
9:50 - 11:45
Niebo istnieje... naprawdę
7:05 - 9:05
Skrzydełko czy nóżka
9:05 - 11:25
Miś Yogi
7:40 - 9:25
Rin Tin Tin
9:25 - 11:25
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Piłka
9:05 - 9:15
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Pranie
9:15 - 9:35
Tamte lata, tamte dni: Janusz Józefowicz
9:35 - 10:15
Magiczne drzewo
8:20 - 9:50
Słowo na niedzielę: Procesja miłości
9:50 - 9:55
Morderstwa w Midsomer 8 (5)
7:00 - 9:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (22)
9:00 - 10:00
FILMOWE
Po miłości
8:15 - 9:50
Premiera: Nazywam się Alfred Hitchcock
9:50 - 12:00
Przypadek Jana Pampucha
8:20 - 8:40
Opiekun
8:40 - 10:10
Gambit
8:25 - 10:00
Opiekun
7:40 - 9:10
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
9:10 - 10:45
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
8:30 - 8:45
Łapu Capu
8:45 - 9:00
The Office PL 3: Blue Monday (10)
9:00 - 9:25
The Office PL 3: Trzydziestka (11)
9:25 - 9:50
The Office PL 3: Walentynki (12)
9:50 - 10:25
Złap mnie, jeśli potrafisz
7:40 - 10:25
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
6:40 - 8:40
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
8:40 - 10:45
Drzewa i ich powiązania
7:40 - 9:35
Wolne
9:35 - 11:20
Między słowami
7:20 - 9:00
Pełną parą
9:00 - 10:30
Szatan z siódmej klasy
7:45 - 10:00
Potop (1/2)
7:35 - 10:45
Byli sobie wynalazcy: Archimedes i Grecy (2)
8:35 - 9:10
Babe, świnka z klasą
9:10 - 11:10
Wojciech Cejrowski. Kura
8:25 - 9:10
Znachor
9:10 - 12:00
Narodziny gwiazdy
8:30 - 12:00
SPORTOWE
Liga+
8:00 - 9:30
Wysoki Pressing
9:30 - 11:00
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
9:00 - 13:00
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30 - 9:45
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
9:45 - 13:15
F1 H2O: Grand Prix Wietnamu
9:30 - 10:45
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
7:00 - 9:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
9:00 - 11:00
Golf: Hero Indian Open
8:30 - 12:10
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
8:30 - 11:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać