Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE STACJE
Życzenia wielkanocne od pary prezydenckiej
7:55 - 8:00
Tydzień
8:00 - 8:35
List. Przesłanie dla Ziemi
8:35 - 9:55
Rio
7:35 - 9:35
Kuchenne rewolucje: Rybnik, Dzika Róża (3/13)
6:50 - 7:45
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:20
OGÓLNOTEMATYCZNE
Wielkie tajemnice historii: Mistrz iluzji (4)
7:00 - 8:50
Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu
8:50 - 9:20
Dawno, dawno temu w Idolu
7:30 - 7:45
Dziś 13, jutro 30
7:45 - 9:50
Niebo istnieje... naprawdę
7:05 - 9:05
Batwheels (2/40)
7:20 - 7:40
Miś Yogi
7:40 - 9:25
Śpiewajmy z Arką Alleluja
7:30 - 8:20
Magiczne drzewo
8:20 - 9:50
Morderstwa w Midsomer 8 (5)
7:00 - 9:00
FILMOWE
Gadający Tom i przyjaciele 4 (13)
7:30 - 7:40
Gadający Tom i przyjaciele 4 (14)
7:40 - 8:05
Siostry 2 (35)
8:05 - 8:15
Siostry 2 (36)
8:15 - 8:45
Łapu-capu
8:45 - 9:00
Przypadek Jana Pampucha
7:20 - 7:40
Opiekun
7:40 - 9:10
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
6:55 - 7:40
Chwila prawdy: Raadość (6)
7:40 - 8:30
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
8:30 - 8:45
Łapu Capu
8:45 - 9:00
Przyjęcie w ogrodzie
6:00 - 7:40
Złap mnie, jeśli potrafisz
7:40 - 10:25
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
6:40 - 8:40
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
8:40 - 10:45
Świąteczny prezent pod choinkę
6:00 - 7:40
Barbie
7:40 - 9:35
Jedyna miłość razy dwa
6:00 - 7:40
Drzewa i ich powiązania
7:40 - 9:35
Między słowami
7:20 - 9:00
O dwóch takich, co ukradli księżyc
6:10 - 7:45
Szatan z siódmej klasy
7:45 - 10:00
Potop (1/2)
7:35 - 10:45
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (150)
6:00 - 8:00
Byli sobie wynalazcy: Archimedes i Grecy (2)
8:35 - 9:10
Biblijne tajemnice (2)
7:25 - 8:25
Wojciech Cejrowski. Kura
8:25 - 9:10
Dwaj zgryźliwi tetrycy
6:00 - 8:00
Cudotwórcy 2: Staż (4)
8:00 - 8:30
Narodziny gwiazdy
8:30 - 12:00
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00 - 8:00
Liga+
8:00 - 9:30
Telesprzedaż
6:00 - 8:15
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
6:30 - 8:30
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30 - 8:45
Monumental Cobbles
8:45 - 9:45
Monumental Cobbles
7:30 - 8:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
7:00 - 9:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00 - 8:30
Golf: Hero Indian Open
8:30 - 12:10
Piłka nożna: Liga saudyjska
6:00 - 8:30
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
8:30 - 11:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać