Program TV na niedzielę 28.04.2024
POPULARNE STACJE
Tydzień
8:00 - 8:30
M jak miłość (1800)
6:30 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 10:50
Nowy dzień
6:00 - 7:25
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności
7:25 - 9:20
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
7:00 - 7:55
Uśmiechnij się 3 (5)
7:55 - 8:00
Muzyka
8:00 - 8:15
Telezakupy
8:15 - 9:15
Bój o Colę
7:00 - 8:50
Columbo (1)
7:05 - 9:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Na zawsze mój (40)
7:00 - 7:55
Gamoń
7:55 - 10:05
Rozmowy (nie)wygodne
7:10 - 8:00
Nabożeństwo luterańskie w Lesznie
8:00 - 9:05
Będziemy mieszkać razem (1)
6:35 - 7:25
Spona
8:00 - 9:35
Mistrzowie Kabaretu (4)
7:00 - 7:20
Pan Wołodyjowski (2-ost.)
7:20 - 9:00
FILMOWE
Cztery filiżanki kawy albo trzy
7:00 - 7:30
Rachel nie biega
7:30 - 8:00
Transfer kosmicznej energii
8:00 - 8:30
Seal Team 5 (11)
7:00 - 8:00
Seal Team 5 (12)
8:00 - 9:00
Łapu-capu
7:00 - 8:25
MTV Unplugged - Margaret
8:25 - 9:25
Marta mówi! (12)
6:50 - 7:10
Gadający Tom i przyjaciele 5 (9)
7:10 - 7:25
Gadający Tom i przyjaciele 5 (10)
7:25 - 7:35
Łapu-capu
6:00 - 7:25
MTV Unplugged - Margaret
7:25 - 8:25
I znów 10 dni z tatą
8:25 - 10:00
Moneyball
6:00 - 8:35
Poirot 11: Trzecia lokatorka (3)
6:50 - 8:50
Pan Peabody i Sherman
6:00 - 7:35
Brygada
7:35 - 9:10
Cała prawda o Szekspirze
6:00 - 7:40
Piraci z sąsiedztwa: Ninja z drugiej strony
7:40 - 9:10
Świąteczne Harmony
6:00 - 7:50
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
7:50 - 9:35
Ludzie z pociągu
6:00 - 7:55
Złote jabłko
7:55 - 10:05
Pan Wołodyjowski (2)
6:50 - 8:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (158)
6:00 - 8:00
Komisarz Rex 10: Ostatni mecz, część 2 (140)
6:55 - 7:55
Komisarz Rex 11: Champion (141)
7:55 - 8:55
Buntownik bez powodu
6:00 - 8:10
Laboratorium Dextera: Przegrzany umysł (4)
8:10 - 8:20
Laboratorium Dextera: Jurajski psiak (4)
8:20 - 8:30
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
7:00 - 9:10
Telesprzedaż
6:00 - 8:15
Liga+
8:15 - 9:30
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00 - 7:45
Kolarstwo: Tour de Romandie
7:45 - 8:30
Formuła E: ePrix Monako
7:00 - 8:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:00 - 10:00
7. strefa
6:00 - 7:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
7:30 - 11:00
Golf: ISPS HANDA Championship
6:00 - 9:30
KOTV Classics
6:00 - 7:15
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
6:40 - 8:25
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Polska 1 (11)
8:25 - 9:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać