Program TV na sobotę 30.03.2024
POPULARNE STACJE
Orędzie abpa Tadeusza Wojdy, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski na Wielkanoc
20:00 - 20:10
Pogoda
20:10 - 20:15
Sport
20:15 - 20:25
Komisarz Alex 20: Twoja szansa (255)
20:25 - 21:25
Wierzę w Ciebie
17:45 - 20:00
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (11)
20:00 - 21:05
Pogoda
19:55 - 20:05
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
20:05 - 22:00
Uwaga!
19:45 - 20:00
Mam talent! (5/12)
20:00 - 21:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 3 (12)
18:20 - 19:15
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (18)
19:15 - 19:40
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
19:40 - 20:00
Pablo Escobar: Szef zła (4)
20:00 - 21:00
Robin Hood - książę złodziei
19:00 - 22:00
Ghost Rider 2
17:55 - 20:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami (9)
20:00 - 21:00
Asterix i Obelix kontra Cezar
17:50 - 20:00
Mocne sobotnie kino: Eskorta
20:00 - 22:00
Madagaskar
18:20 - 20:00
Ocean's 8
20:00 - 22:25
Kino retro: Dzwonnik z Notre-Dame
17:50 - 20:00
Bilet do kina: Dom z kart
20:00 - 22:00
Wielkanoc na Podhalu
19:00 - 19:30
Program informacyjny 19.30
19:30 - 19:50
Gość 19.30
19:50 - 20:00
Orędzie abpa Tadeusza Wojdy, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski na Wielkanoc
20:00 - 20:10
Pogoda
20:10 - 20:15
Sport
20:15 - 20:20
Kamerdyner (5)
20:20 - 21:15
Policjanci z sąsiedztwa 5 (5)
19:00 - 19:55
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
19:55 - 20:55
FILMOWE
Palce lizać
18:00 - 20:10
Rambo - Pierwsza krew
20:10 - 21:55
Wojownicze żółwie ninja
17:55 - 20:00
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia
20:00 - 22:20
Żywioł. Deepwater Horizon
17:55 - 19:40
Premiera: Towarzysze broni
19:40 - 21:55
Tajemnice Kleopatry
18:10 - 20:00
John Wick
20:00 - 21:50
Premiera: Towarzysze broni
18:40 - 20:55
The Office PL: Prezentacja (12)
18:50 - 19:20
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
19:20 - 19:35
Mały Grand Hotel: Napad (4)
19:35 - 19:45
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:45 - 20:00
Poza nocą (1)
20:00 - 20:55
Wielka włóczęga
18:35 - 21:00
Tom Jones (4)
18:10 - 19:15
Panna Fisher i Krypta Łez
19:15 - 21:30
Wonka
18:15 - 20:10
Tamte dni, tamte noce
20:10 - 22:25
Maszyna
17:20 - 19:10
Dzieci zła (7)
19:10 - 20:00
Stamtąd 2: Strangers in a Strange Land (1/10)
20:00 - 20:45
Rozmowy kontrolowane
18:00 - 20:00
7 minut
20:00 - 22:05
Samotny wilk McQuade
17:50 - 20:00
Austin Powers: Agent specjalnej troski
20:00 - 22:05
Morderstwo w Orient Expressie
18:35 - 21:00
Dama za burtą
17:45 - 20:00
Głośne hity: Mumia
20:00 - 22:35
Invictus: Niepokonany
17:20 - 20:00
Co się wydarzyło w Madison County
20:00 - 22:35
SPORTOWE
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 - 19:40
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:40 - 19:55
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 - 22:10
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:30 - 20:00
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:00 - 22:00
Snooker: Turniej Players Championship
18:30 - 21:00
Golf: Texas Children's Houston Open
18:00 - 23:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 - 20:30
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20 - 19:55
Piłka nożna: Liga saudyjska
19:55 - 22:00
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20 - 19:50
Piłka nożna: Liga saudyjska
19:50 - 22:00
Droga do EURO
18:45 - 19:20
Piotr Małachowski. Człowiek z diamentu
19:20 - 20:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać