Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE STACJE
Pogoda
17:20 - 17:25
Życzenia wielkanocne od pary prezydenckiej
17:25 - 17:35
Komisarz Alex 20: Twoja szansa (255)
17:35 - 18:40
Tak to leciało! (39)
16:15 - 17:15
Audycje komitetów wyborczych
17:15 - 17:45
Sisi (1/2)
17:45 - 19:45
Miłość do kwadratu
15:20 - 17:40
Nasz nowy dom (308)
17:40 - 18:50
Johnny English: Nokaut
15:00 - 16:45
Dora i Miasto Złota
16:45 - 19:00
OGÓLNOTEMATYCZNE
Wyprawa z dziadkiem
16:00 - 17:50
Robin Hood - książę złodziei
16:00 - 19:00
Jak długo jeszcze?
15:35 - 17:35
Niewidzialny
17:35 - 20:00
Taxi 4
15:50 - 17:40
Asterix na olimpiadzie
17:40 - 20:00
Niezwykłe przygody Adele Blanc-Sec
15:30 - 17:50
Pokémon: Detektyw Pikachu
17:50 - 20:00
Giacomo Carissimi - Jefte
16:35 - 17:15
Niedziela z...: Ewą Wiśniewską
17:15 - 18:10
Polacy to wiedzą! (92)
16:30 - 16:55
Życzenia wielkanocne od pary prezydenckiej
16:55 - 17:00
Teleexpress
17:00 - 17:20
Gangsterzy i filantropi
17:20 - 18:50
Potop (1/2)
15:05 - 18:40
FILMOWE
Córki Rzeszy
16:10 - 18:00
Piotruś Królik
15:45 - 17:45
Jumanji: Przygoda w dżungli
17:45 - 20:00
Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
15:15 - 16:50
Plan na miłość
16:50 - 18:35
Daleko od miasta 11 (6)
16:25 - 17:05
Wzdłuż granic Kanady 3: Jeziora Manitoby (6)
17:05 - 18:10
Plan na miłość
15:50 - 17:35
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
17:35 - 19:10
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
16:30 - 17:00
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
17:00 - 17:30
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
17:30 - 18:00
Legenda Zorro
14:25 - 16:55
Listy do Julii
16:55 - 19:00
Duch z Canterville: Lato (2)
15:55 - 17:05
Duch z Canterville: Jesień (3)
17:05 - 18:15
Blue Beetle
15:35 - 17:45
Flash
17:45 - 20:10
Tajemnica Brokeback Mountain
15:10 - 17:25
Syn
17:25 - 19:30
Policja zastępcza
15:40 - 17:30
Bez urazy
17:30 - 19:15
Potop Redivivus
14:00 - 17:55
Zaklęte rewiry
17:55 - 20:00
Apollo 13
15:10 - 18:10
Wyścig
16:00 - 18:30
Działa Navarony
14:50 - 18:00
Facet z ogłoszenia
16:05 - 18:10
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga angielska
14:55 - 17:15
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:15 - 19:30
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
16:20 - 18:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
13:15 - 16:45
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
16:45 - 18:30
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
16:30 - 19:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00 - 17:20
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20 - 20:00
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach
15:00 - 17:00
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:00 - 19:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać