Program TV na niedzielę 21.04.2024
POPULARNE STACJE
Janosik: Zbójnickie prawa (2/13)
10:55 - 11:55
Między ziemią a niebem
11:55 - 12:00
Regina Coeli
12:00 - 12:15
Między ziemią a niebem
12:15 - 12:45
Misja Brazylia: Drzewo życia
12:45 - 13:10
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:40
The Voice Kids 7: Bitwa (15)
11:40 - 13:10
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
11:35 - 13:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:40
Niezwykłe Stany Prokopa (8/10)
11:40 - 12:15
Co za tydzień
12:15 - 12:55
Mam talent! (8/12)
12:55 - 15:10
OGÓLNOTEMATYCZNE
Cinghaj Park Narodowy (3)
11:55 - 13:00
Max
10:55 - 13:10
Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (15)
11:00 - 12:00
Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (16)
12:00 - 13:00
Smokiem i mieczem
10:25 - 12:05
Miłość jest blisko
12:05 - 14:30
Ukryta prawda (1103)
10:40 - 11:40
Ukryta prawda (823)
11:40 - 12:40
Detektywi (86)
12:40 - 13:40
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (13)
11:10 - 11:45
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (14)
11:45 - 12:25
Tamte lata, tamte dni: Włodek Pawlik
12:25 - 13:05
Misja Brazylia: Najważniejsi są ludzie
11:35 - 11:55
Między ziemią a niebem
11:55 - 12:00
Regina Coeli
12:00 - 12:15
Między ziemią a niebem
12:15 - 12:55
Słowo na niedzielę: Co ma szpinak do pasterza?
12:55 - 13:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (13)
11:00 - 12:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (14)
12:00 - 13:00
FILMOWE
Premiera: Gdzie jest Anne Frank?
10:45 - 12:30
Weselny toast
12:30 - 14:05
Cobra 11 (12/16)
11:05 - 12:05
Cobra 11 (13)
12:05 - 13:10
Boska Florence
11:20 - 13:10
Dzień dobry, śniadanie 2: Jajka (4)
11:30 - 12:00
Jakubiak rozgryza Polskę: Zrazy (7)
12:00 - 12:25
Jakubiak rozgryza Polskę: Flaki (8)
12:25 - 13:00
Boska Florence
10:20 - 12:10
Bezmiar
12:10 - 13:50
Chwile szczęścia (7)
10:50 - 11:40
Chwile szczęścia (8)
11:40 - 12:30
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
12:30 - 12:45
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
12:45 - 13:00
Rycerz pierwszej damy
10:15 - 12:10
Zmiana pasa
12:10 - 14:05
Panna Marple: Zatrute pióro
10:40 - 12:45
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
12:45 - 14:50
Niepamięć
11:25 - 13:30
Wielkie nieba!
10:30 - 12:00
Barbie
12:00 - 13:50
Hacks 2: There Will Be Blood (1/8)
11:20 - 11:55
Hacks 2: Quid Pro Quo (2)
11:55 - 12:25
East New York: Personal Shopper (16)
12:25 - 13:10
W pustyni i w puszczy
9:55 - 12:30
Filip z konopi
12:30 - 14:05
Komedia małżeńska
10:05 - 12:15
Pogromcy duchów 2
12:15 - 14:40
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
10:50 - 12:45
Ace Ventura: Zew natury
12:45 - 14:45
Hudson i Rex 5 (10)
11:00 - 12:00
Hawaje 5-0: Blisko serca (22)
12:00 - 13:00
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
11:05 - 12:40
Kontakt
12:40 - 15:40
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 - 13:00
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
11:10 - 13:30
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
10:30 - 12:30
Kolarstwo: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
12:30 - 16:45
Cafe Futbol
11:00 - 12:30
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
12:30 - 14:45
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
11:00 - 12:00
Boks
12:00 - 14:00
Lekkoatletyka: Zawody Continental Tour Gold w Nairobi
11:00 - 13:00
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
10:20 - 12:45
7 dni sport (9)
12:45 - 13:55
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać