Program TV na wtorek 09.04.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo 4: Debata (49)
8:50 - 9:45
Komisarz Alex 18: Handlarz śmierci (229)
9:45 - 10:45
Ojciec Mateusz 27: Diabeł na drodze (355)
10:45 - 11:35
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Sekrety rodziny: Safari (346)
9:40 - 10:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
8:35 - 9:40
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
9:40 - 10:00
Remont na 5+ (8)
10:00 - 10:30
Telezakupy
10:30 - 11:00
Kobra - oddział specjalny (4)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny (5)
10:00 - 11:05
Kobra - oddział specjalny: Samotny wilk (1)
9:00 - 10:00
Zbuntowany anioł (181)
10:00 - 11:00
Ukryta prawda (814)
8:55 - 10:00
Ukryta prawda (815)
10:00 - 11:00
Pogranicze w ogniu (20/24)
9:05 - 10:15
Całe złoto świata
10:15 - 11:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Porzucone budowle 6 (10)
9:35 - 10:35
Wymazane z historii: Korea (1)
10:35 - 11:30
FILMOWE
Grantchester 7 (4)
9:30 - 10:30
Trzy i pół godziny
10:30 - 12:10
MacGyver 5 (1)
8:55 - 9:50
Rekrut (5)
9:50 - 10:50
MacGyver 5 (2)
10:50 - 11:40
Na pełen etat
9:00 - 10:25
Corgi, psiak królowej
10:25 - 11:50
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Corgi, psiak królowej
9:25 - 10:50
Polska z góry. Nad wodą 3: Kanał Gliwicki (7)
10:50 - 11:15
Łapu Capu
9:45 - 9:50
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
9:50 - 10:15
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
10:15 - 10:40
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40 - 11:20
Lato i dym
8:35 - 10:50
Boeing, Boeing
10:50 - 12:50
Agenci NCIS 12: Tempo (14)
9:20 - 10:15
Agenci NCIS 12: Klaustrofobia (15)
10:15 - 11:10
Raport
9:10 - 11:05
Książę Egiptu
9:15 - 10:55
Pępek świata 6: Two of a Kind (21)
10:55 - 11:15
Big Short
10:10 - 12:20
Kabaretowy rejs (118)
9:00 - 10:00
Do widzenia, do jutra
10:00 - 11:50
Celnicy 3 (4)
9:10 - 9:50
Poirot: Niedziela na wsi
9:50 - 11:50
Przyjaciółki (12)
9:30 - 10:30
Świat według Kiepskich: Kurakao Drink (39)
10:30 - 11:00
Komisarz Rex 6: Koń wart miliony (80)
9:00 - 10:00
Komisarz Rex 6: Śmierć przyszła dwa razy (81)
10:00 - 11:00
Kochane kłopoty (16)
8:55 - 9:50
Kochane kłopoty (17)
9:50 - 10:40
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (3)
10:40 - 11:35
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga angielska
9:00 - 11:15
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
9:45 - 12:00
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
8:30 - 10:00
Judo Show
10:00 - 11:00
Surfing: World League Championship Tour w Peniche
10:30 - 11:30
Boks
7:30 - 11:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30 - 11:00
Piłka nożna z archiwum
8:30 - 11:00
Piłka nożna: 2. liga
9:05 - 11:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać