Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE STACJE
W pustyni i w puszczy: Porwanie (1/2)
5:10 - 6:50
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (1)
6:50 - 7:00
Tylko na lato
5:45 - 7:20
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (1)
7:20 - 7:30
Nowy dzień
6:00 - 6:45
Fernando
6:45 - 9:00
Ukryta prawda (929)
5:55 - 6:50
Kuchenne rewolucje: Łódź, Szafran (4/14)
6:50 - 7:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajscy wojownicy: Mordercy w głębinach (5)
6:00 - 6:55
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
6:55 - 7:10
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
7:10 - 7:25
Trucker Club (10)
7:25 - 7:55
Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju
6:00 - 6:30
Legenda o Smoku Gnatochrupie
6:30 - 6:50
Gierka
6:50 - 8:45
Policjantki i Policjanci (1152)
6:00 - 7:00
Mój przyjaciel robot
7:00 - 9:00
Złoto MacKenny
5:35 - 8:15
Szkoła (444)
6:00 - 6:55
Szpital (1014)
6:55 - 7:55
Gra słów. Krzyżówka (856)
6:00 - 6:30
Stacja Arktyka: Skanowanie lodowca
6:30 - 7:00
Okrasa łamie przepisy: Galicyjski strudel
7:00 - 7:30
FILMOWE
Polska z góry 3: Łódź - amerykańskie miasto (4)
6:30 - 7:00
Plaża
7:00 - 7:30
Hity AXN
6:00 - 6:20
Przygody Tintina
6:20 - 8:30
Aktualności filmowe+
7:00 - 7:35
Bob Budowniczy 21 (6)
6:35 - 6:55
Ronja, córka zbójnika (24)
6:55 - 7:25
Gadający Tom i przyjaciele 5 (14)
7:25 - 7:35
Łapu Capu Extra
6:00 - 6:35
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
6:35 - 8:00
Aktualności filmowe+
6:00 - 6:35
Animal
6:35 - 8:20
Bliżej gwiazd (4/20)
6:00 - 6:35
Tootsie
6:35 - 8:50
Wszystkie stworzenia duże i małe: Panaceum (6)
6:15 - 7:05
Grantchester (1)
7:05 - 8:00
Szkoła jest nasza
6:00 - 7:50
Smerfy 2
6:00 - 7:45
Premiera: Komedia romantyczna
6:00 - 7:40
Złombol (5)
6:00 - 6:55
Złombol (6)
6:55 - 7:55
Stara baśń
5:15 - 7:10
Pan Wołodyjowski (1/2)
7:10 - 8:55
Premiera: Scena śmiechu (65)
6:00 - 6:55
Giganci, którzy zbudowali świat (1)
6:55 - 7:55
Cudotwórcy 2 (2)
6:00 - 7:30
SPORTOWE
Basket+
6:00 - 6:15
Basket Office
6:15 - 8:00
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
6:00 - 8:00
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
6:00 - 7:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00 - 8:00
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
7:00 - 8:30
Boks
6:00 - 9:30
Cafe Futbol
6:00 - 7:30
Piłka nożna z archiwum
6:00 - 8:30
Sportowy wieczór
5:30 - 6:15
Filmy ESPN: Biegaczka
6:15 - 7:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać