Program TV na wtorek 30.04.2024
POPULARNE STACJE
Zimna wojna
21:10 - 22:50
Przebiegła gra
22:50 - 0:30
M jak miłość (1802)
20:55 - 21:55
Na sygnale: Miłość między piętrami (567)
21:55 - 22:30
Panorama
22:30 - 23:10
Wojna o planetę małp
20:05 - 23:10
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (3/6)
21:35 - 22:40
Kuba Wojewódzki (9/12)
22:40 - 23:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Ekstremiści
20:00 - 21:55
13 godzin: Tajna misja w Benghazi
21:00 - 0:00
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (14)
21:00 - 22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (703)
22:00 - 23:00
Miami Vice
21:00 - 23:50
Lekkie obyczaje: Oto my
21:15 - 23:00
Ojciec Mateusz 24: Matura (305)
21:15 - 22:15
Aktorka bez granic. Polski Teatr w Toronto
22:15 - 23:10
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (21)
21:15 - 22:15
FILMOWE
Premiera: Obraz pożądania
20:10 - 22:00
Zniewolony. 12 Years a Slave
22:00 - 0:25
Rekrut 5 (7)
21:05 - 22:00
Premiera: Rekrut: FBI (7/22)
22:00 - 23:00
Brygada (5)
21:05 - 22:00
Premiera: Tuesday club
22:00 - 23:40
Maria Antonina (2)
21:05 - 22:15
Własnym głosem
22:15 - 23:55
Dla niej wszystko
20:00 - 22:10
Żywa przynęta
22:10 - 23:35
Premiera: Tuesday club
21:00 - 22:40
Mafia Mamma
22:40 - 0:20
Granica zbrodni (2)
21:30 - 22:10
Granica zbrodni (3)
22:10 - 22:55
Granica zbrodni (4)
22:55 - 23:40
American Pie
21:00 - 22:55
Grzeszna miłość
22:55 - 1:10
Inspektor George Gently 6: Honorowo (3)
22:30 - 0:30
Wielkie kłamstewka 2: The Bad Mother (6)
21:00 - 21:50
Tenet
21:50 - 0:20
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a
19:30 - 21:55
Bunt
21:55 - 23:45
Premiera: Przeklęty 2 (2)
21:00 - 21:45
Wielkie kłamstewka 2: The Bad Mother (6)
21:45 - 22:35
Bodies Bodies Bodies
22:35 - 0:10
Moja krew
20:00 - 21:55
Mały Zgon (7)
21:55 - 23:10
Rebeliant
20:00 - 23:00
Wesoły wtorek: Poranek kojota
21:00 - 23:00
Akademia policyjna 2: Pierwsze zadanie
20:00 - 21:40
Wywiad z wampirem
21:40 - 0:00
SPORTOWE
Ekstrapaka: 30. kolejka
21:35 - 22:40
Ekstraklasa po godzinach
22:40 - 23:45
Magazyn PGE Ekstraliga
21:30 - 23:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45 - 23:00
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:00 - 22:00
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
22:00 - 23:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
21:00 - 23:00
Piłka nożna z archiwum
21:00 - 23:00
Piłka nożna z archiwum
20:30 - 23:00
Retro TVP Sport: Sztafety kobiet (68)
21:10 - 23:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać