Program TV na środę 08.05.2024
POPULARNE STACJE
Jeden z dziesięciu
19:00 - 19:30
Program informacyjny 19.30
19:30 - 19:55
Pytanie dnia
19:55 - 20:05
Akacjowa 38 (371)
18:45 - 19:35
Barwy szczęścia (2997)
19:35 - 20:10
Barwy szczęścia (2998)
20:10 - 20:40
Pogoda
19:55 - 20:05
Nasz nowy dom (319)
20:05 - 21:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
19:00 - 20:00
Radioaktywny terror
20:00 - 21:55
Policjantki i Policjanci (1158)
19:00 - 20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (801)
20:00 - 21:00
Strażnik Teksasu (19)
19:00 - 20:00
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (21)
20:00 - 21:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (763)
19:00 - 20:00
Skazany
20:00 - 22:30
Ukryta prawda (1204)
18:55 - 20:00
Hotel Paradise 8 (37/40)
20:00 - 21:00
Świat myśli
18:20 - 19:40
Ukraińska czytanka: Łarysa Denysenko
19:40 - 20:00
Na wschód od Hollywood: Pogarda
20:00 - 21:50
Sport
20:10 - 20:25
O mnie się nie martw 2 (8/13)
20:25 - 21:20
Policjanci z sąsiedztwa 2 (5)
19:05 - 20:05
Policjanci z sąsiedztwa 2 (6)
20:05 - 21:05
FILMOWE
Grantchester 8 (1)
18:10 - 19:10
Grantchester 8 (2)
19:10 - 20:10
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (1)
20:10 - 21:15
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
18:25 - 19:15
MacGyver (3)
19:15 - 20:05
MacGyver (4)
20:05 - 21:05
Golda
18:05 - 19:45
Pierwszy dzień mojego życia
19:45 - 21:45
Polska z góry 6: Na wschód od Warszawy (8)
19:05 - 19:30
Polska z góry 6: Od Bań do Pisza (9)
19:30 - 20:05
Miss '89 (5)
20:05 - 21:00
Pierwszy dzień mojego życia
18:45 - 20:45
Zwyczajna kobieta 2 (8)
18:25 - 19:20
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
19:20 - 19:35
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
19:35 - 19:45
Mały Grand Hotel: Pomocna ręka boya (8)
19:45 - 20:00
Baronowie (1)
20:00 - 20:55
Niania i wielkie bum
18:55 - 21:00
Panna Marple: Karaibska tajemnica
17:45 - 19:40
Agenci NCIS 13: Martwy przepis (23)
19:40 - 20:30
Kolor purpury
17:50 - 20:10
Miłość i śmierć: The Big Top (6)
20:10 - 20:55
Spisek przeciwko Ameryce (6)
18:15 - 19:30
Zaginiona
19:30 - 21:25
Premiera: Prawo ulicy 5: React Quotes (5)
19:00 - 20:00
Premiera: Prawo ulicy 5: The Dickensian Aspect (6)
20:00 - 21:00
Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2)
18:50 - 20:00
Sztos
20:00 - 21:55
Poirot: Niewiarygodna kradzież
18:55 - 20:00
Fuks
20:00 - 21:55
S.W.A.T. Jednostka specjalna
18:30 - 21:00
Komisarz Rex 2: Uprowadzony (11)
19:00 - 20:00
Najlepsi z najlepszych 2
20:00 - 22:05
Alf: Znów w trasie (11)
19:00 - 19:30
Alf: O, Tannerbaum (12)
19:30 - 20:05
Facet z ogłoszenia
20:05 - 22:00
SPORTOWE
Liga+ Extra
18:50 - 20:30
Magazyn PGE Ekstraliga
18:30 - 20:15
Żużel: PGE Ekstraliga
20:15 - 22:30
Igrzyska olimpijskie
19:00 - 19:30
Igrzyska olimpijskie
19:30 - 20:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:00 - 21:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:00 - 20:45
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
17:30 - 20:30
Piłka nożna z archiwum
17:30 - 20:00
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 - 21:00
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
19:00 - 21:00
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
18:55 - 21:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać