Program TV na niedzielę 07.04.2024
POPULARNE STACJE
Tak to leciało! (40)
16:15 - 17:15
Człowiek ze złotym pistoletem
17:15 - 19:25
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (199)
15:40 - 17:40
Nasz nowy dom (310)
17:40 - 18:50
Autentyczni (4)
16:40 - 17:25
The Traitors. Zdrajcy (6/13)
17:25 - 19:00
OGÓLNOTEMATYCZNE
Mroczne historie magazynowe (4)
16:30 - 18:10
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
18:10 - 19:15
Pamiętniki z wakacji (86)
17:00 - 18:00
Pamiętniki z wakacji (87)
18:00 - 19:00
Policjantki i Policjanci (820)
17:00 - 18:00
Policjantki i Policjanci (821)
18:00 - 19:00
Legenda Zorro
15:25 - 18:00
Taxi 5
18:00 - 20:00
Kochany urwis 2
15:50 - 17:55
Mała Stopa
17:55 - 20:00
Niedziela z...: Jerzym Maksymiukiem
17:15 - 18:05
Niedziela z... Jerzym Maksymiukiem: Koncert na dwoje
18:05 - 19:30
Policjanci z sąsiedztwa 4 (23)
17:05 - 18:05
Policjanci z sąsiedztwa 4 (24)
18:05 - 19:05
FILMOWE
Ostatnie wielkie dzieło
15:50 - 18:00
Kino Mówi: Niewidzialne: Ballada o białej krowie
18:00 - 20:10
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
16:15 - 18:10
Starsza pani musi zniknąć
18:10 - 20:00
Święto ognia
16:20 - 18:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 - 18:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25 - 20:30
Wzdłuż granic Kanady 3: Granica na jeziorze Huron (8)
17:00 - 18:05
Bigger Than Us
18:05 - 20:05
Jak zostałem samurajem
16:15 - 17:55
Śubuk
17:55 - 19:45
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 - 17:25
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 - 19:30
The Office PL: Strona www (8)
17:00 - 17:30
The Office PL: Tolerancja (9)
17:30 - 17:55
The Office PL: Stażystka (10)
17:55 - 18:20
The Office PL: Krzyż (11)
18:20 - 18:45
Zew wolności
16:00 - 18:30
Agenci NCIS 12: Semper Fortis (8)
16:50 - 17:40
Agenci NCIS 12: Uziemieni (9)
17:40 - 18:35
Venom
16:15 - 18:10
Spider-Man: Uniwersum
18:10 - 20:10
Tenet
15:25 - 17:55
Space Oddity
17:55 - 19:30
Przejażdżka
15:50 - 17:25
Dalíland
17:25 - 19:05
Pasażerka
16:45 - 18:00
Milion za Laurę
18:00 - 20:00
Asterix na olimpiadzie
15:10 - 17:50
Rocky 5
17:50 - 20:00
Armageddon
15:35 - 18:45
Stawka większa niż życie: Ściśle tajne (3)
17:00 - 18:15
Stawka większa niż życie: Café Rose (4)
18:15 - 20:00
Od wesela do wesela
16:10 - 18:05
Lego Batman: Film
18:05 - 20:00
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
17:00 - 18:30
Wójcik Racing Team
17:00 - 17:35
Sędziowie 2: Damian Kos i Łukasz Kuźma (8)
17:35 - 18:25
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
18:25 - 20:40
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
14:00 - 17:45
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
17:45 - 18:45
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
17:00 - 18:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
18:00 - 19:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45 - 17:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 - 20:30
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:50 - 17:20
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20 - 20:00
Tenis: Turniej ATP w Estoril
16:30 - 20:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 - 17:40
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
17:40 - 17:55
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
17:55 - 20:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać