Program TV na jutro, piątek 29.03.2024
POPULARNE STACJE
Wydział kryminalny Kitzbühel: Snajper (40)
8:00 - 8:50
Dziesięcioro przykazań (1/2)
8:50 - 11:05
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Nowy dzień
6:00 - 8:40
Malanowski i partnerzy: W potrzasku (705)
8:40 - 9:10
Malanowski i partnerzy: Ziemia obiecana (706)
9:10 - 9:40
Sekrety rodziny: Tata taksówkarz (340)
9:40 - 10:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
8:15 - 9:15
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
9:15 - 9:40
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
9:40 - 10:00
Dlaczego ja?: Trup w mieszkaniu babci (813)
8:00 - 9:00
Dlaczego ja?: Droga do piekła (814)
9:00 - 10:00
Policjantki i Policjanci (1129)
8:00 - 9:00
Kobra - oddział specjalny (2)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny: Bez litości (2)
8:00 - 9:00
Kobra - oddział specjalny: Odlot (3)
9:00 - 10:00
Ukryta prawda (1090)
7:55 - 8:55
Ukryta prawda (802)
8:55 - 10:00
Szpakowski - odkrywając linie
8:35 - 9:05
Pogranicze w ogniu (16/24)
9:05 - 10:15
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Premiera: Kobra - oddział specjalny 17 (11)
7:40 - 8:40
Morderstwa w Midsomer 8 (6)
8:40 - 10:40
FILMOWE
Vera 12: Odcinek specjalny
8:30 - 10:15
Alcarras
7:05 - 9:10
Zadziwiający kot Maurycy
9:10 - 10:45
Barbie: Dreamhouse Adventures (11)
8:05 - 8:45
Łapu-capu
8:45 - 9:00
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Długi weekend
8:10 - 9:30
Dom pogodnej starości
9:30 - 11:10
Zadziwiający kot Maurycy
8:10 - 9:45
Aktualności filmowe+
9:45 - 10:15
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
8:30 - 8:45
Łapu Capu
8:45 - 9:00
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
9:00 - 9:25
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
9:25 - 9:50
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
9:50 - 10:15
Marjorie Morningstar
6:30 - 8:55
Sześcioro urwisów
8:55 - 10:55
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
8:10 - 9:55
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
9:55 - 10:55
Obwożąc Madeleine
7:25 - 8:55
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
8:55 - 10:40
Wojna o jutro
7:30 - 9:45
Mój romans z małżeństwem
9:45 - 11:35
Raport
8:00 - 10:00
Och! Kabaret (8)
8:05 - 9:05
Och! Kabaret 2 (4)
9:05 - 10:05
Kung-fu joga
8:20 - 10:40
Przyjaciółki (253)
8:30 - 9:30
Przyjaciółki (254)
9:30 - 10:30
Wojciech Cejrowski. Kura
7:55 - 8:40
C.K. Dezerterzy (1/2)
8:40 - 10:35
SPORTOWE
NBA Action
8:30 - 9:00
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00 - 11:00
Telesprzedaż
8:00 - 9:40
Wysoki Pressing
9:40 - 11:10
Chasing Glory
8:30 - 9:30
The Olympians
9:30 - 9:40
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
9:40 - 11:00
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
8:30 - 10:30
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30 - 11:00
Golf: Hero Indian Open
8:30 - 13:30
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30 - 11:00
Droga do EURO 2024
8:05 - 8:40
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Jan Mulak
8:40 - 9:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać