Program TV na jutro, sobota 30.03.2024
POPULARNE STACJE
Projekt: Nadzieja: Wielka Sobota
7:00 - 7:40
Rok w ogrodzie (1062)
7:40 - 8:05
Rok w ogrodzie extra
8:05 - 8:20
Pełnosprawni (544)
8:20 - 8:50
Dziesięcioro przykazań (2-ost.)
8:50 - 10:35
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:30
Nowy dzień
6:00 - 7:45
O psie, który wrócił do domu
7:45 - 9:50
Kuchenne rewolucje: Świnoujście, Taste (2/13)
6:50 - 7:45
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Galileo (1052)
7:00 - 8:00
Galileo (1053)
8:00 - 9:05
Zoo po godzinach (49)
7:00 - 8:10
Krudowie u zarania dziejów (22)
8:10 - 8:40
Krudowie u zarania dziejów (23)
8:40 - 9:10
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Zaginięcie (18)
6:55 - 7:55
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Tata oszalał (19)
7:55 - 8:55
King Kong
7:30 - 11:35
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 8:40
Moja TVP Polonia: Joanna Bator
8:40 - 11:20
Morderstwa w Midsomer 8 (4)
6:55 - 9:00
FILMOWE
MacGyver 3 (18)
7:10 - 8:05
MacGyver 3 (19)
8:05 - 9:05
Śladami Mesjasza
7:55 - 9:10
Gadający Tom i przyjaciele 4 (10)
7:30 - 7:40
Gadający Tom i przyjaciele 4 (11)
7:40 - 8:05
Siostry 2 (33)
8:05 - 8:15
Siostry 2 (34)
8:15 - 8:45
Łapu-capu
8:45 - 9:00
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
6:30 - 7:50
Łapu-capu
7:50 - 8:10
Dom pogodnej starości
8:10 - 9:45
Śladami Mesjasza
6:55 - 8:10
Sen o okapi
8:10 - 10:00
Chwila prawdy: Geniusz (3)
6:55 - 7:40
Chwila prawdy: Odwaga (4)
7:40 - 8:30
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
8:30 - 8:45
Łapu Capu
8:45 - 9:00
Wybór
6:30 - 8:40
Dirty dancing
8:40 - 10:40
Panna Scarlet i komisarz 4: Elizjum (1)
6:45 - 7:55
Grantchester 5 (1)
8:55 - 9:55
Książę Egiptu
6:00 - 7:40
Magiczne pierniki
7:40 - 9:05
Wielki zielony krokodyl domowy
7:35 - 9:20
Zakochany Szekspir
6:00 - 8:05
Terminator 3: Bunt maszyn
8:05 - 9:55
Wierna rzeka
6:00 - 9:00
Lato w Prowansji
7:15 - 9:20
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (149)
6:00 - 7:55
Były sobie Ameryki: Koniec historii Indian (25)
7:55 - 8:30
Były sobie Ameryki: Ameryka, Ameryka! (26)
8:30 - 9:00
Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)
7:00 - 8:00
Komisarz Rex 9: Nie wszystko złoto... (125)
8:00 - 9:00
Odżywieni
6:45 - 8:45
Miasteczko Pleasantville
8:45 - 11:10
SPORTOWE
Formuła E: ePrix Japonii
6:30 - 8:15
Snooker: Turniej Players Championship
8:15 - 10:30
Snooker: Turniej Players Championship
6:00 - 8:00
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
8:00 - 8:30
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30 - 9:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00 - 8:00
Magazyn ATP
8:00 - 8:30
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30 - 10:30
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00 - 8:30
Magazyn ATP
8:30 - 9:00
Piłka nożna
6:00 - 8:30
Piłka nożna: Liga saudyjska
8:30 - 11:00
100 lat na dworze królowej
8:50 - 9:50
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać