Program TV na jutro, piątek 19.04.2024
POPULARNE STACJE
Jak rozpętałem II wojnę światową: Za bronią (2/3)
20:35 - 22:00
Matylda (7/13)
22:00 - 23:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (201)
20:05 - 22:10
Bracia (6)
22:10 - 23:10
Joker
20:00 - 22:45
Matrix Rewolucje
22:45 - 1:15
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajskie Igrzyska
20:00 - 21:50
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
21:50 - 22:50
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
22:50 - 23:50
Pamiętniki z wakacji (72)
21:00 - 22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (784)
22:00 - 23:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami (25)
21:00 - 22:00
CSI: Kryminalne zagadki Miami (26)
22:00 - 23:00
W obronie własnej
20:00 - 22:00
Red 2
22:00 - 0:10
Narodziny gwiazdy
20:00 - 22:55
Zmierzch
22:55 - 1:25
Wieczór kinomana: Czarny Cezar
20:05 - 21:50
Hala odlotów
21:50 - 22:55
07 zgłoś się: Dlaczego pan zabił moją mamę? (8/21)
22:55 - 0:05
Na sygnale: Dzień Dziadków (442)
21:20 - 21:45
Na sygnale: Bogini zemsty (443)
21:45 - 22:10
Czterdziestolatek: Nowy zastępca, czyli meteor (12/21)
22:10 - 23:10
Premiera: Mistrzowie Kabaretu 13: Czesuaf, Kryszak 2 (2)
22:00 - 23:00
FILMOWE
Zbrodnia ostateczna
20:10 - 22:25
Chętni na kasę
22:25 - 0:25
Mission: Impossible 3
21:05 - 23:45
Pułapka
20:05 - 22:00
Musimy porozmawiać o Cosbym (3)
22:00 - 23:00
Nie patrz w dół
21:35 - 23:25
Premiera: Brygada (4)
21:00 - 21:50
Mizantrop
21:50 - 23:45
Piękny umysł
21:00 - 23:35
Babilon Berlin 4 (4)
21:30 - 22:30
Poirot 10: Po pogrzebie (3)
22:30 - 0:30
Premiera: Polowanie
20:10 - 21:45
Przekręt
21:45 - 23:30
Tata
21:25 - 23:20
Gra o tron 6: Blood of My Blood (6)
21:00 - 21:50
Gra o tron 6: The Broken Man (7)
21:50 - 22:40
Gra o tron 6: No One (8)
22:40 - 23:35
Wielka majówka
20:00 - 21:55
Operacja "Dunaj"
21:55 - 0:00
Mocny piątek: Hulk
20:00 - 23:00
Gwiazdorski piątek: Strzelec wyborowy
21:00 - 23:15
Agent XXL 2
20:00 - 22:00
Nienawistna ósemka
22:00 - 1:45
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
20:20 - 22:00
Złoto pustyni
22:00 - 0:10
SPORTOWE
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25 - 22:30
Super Piątek
22:30 - 23:05
Piłka nożna: Liga francuska
20:55 - 23:00
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
21:00 - 23:00
Golf: RBC Heritage
20:00 - 0:00
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30 - 23:00
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20 - 23:00
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
21:00 - 22:30
Piłka nożna z archiwum
22:30 - 1:00
Boks: PZB Suzuki Boxing Night 28 w Łomży
20:30 - 23:15
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać