Program TV na jutro, piątek 19.04.2024
POPULARNE STACJE
Pan życia i śmierci
1:40 - 3:45
Tabu (2/8)
3:45 - 4:50
Uznajcie mnie za winnego
0:55 - 3:15
Demon
3:15 - 4:55
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
2:00 - 3:00
Kobra - oddział specjalny (10)
3:00 - 4:00
STOP Drogówka
2:25 - 3:25
Disco Polo Live (2307)
3:25 - 4:25
STOP Drogówka
2:00 - 3:00
Benny Hill (35)
3:00 - 3:40
Nowe sekrety sąsiadów: Nadmorska historia (25)
3:40 - 4:10
Lombard. Życie pod zastaw 8 (385)
2:00 - 3:00
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (15)
3:00 - 4:00
Hotel Paradise 8 (26/40)
1:50 - 2:40
Medium z Long Island 4 (28/33)
2:40 - 3:30
Mój sąsiad morderca 6 (7/10)
3:30 - 4:25
Kino nocne: Armia cieni
2:15 - 4:50
Ojciec Mateusz 23: To ja, Mateusz (300)
2:15 - 3:05
Ojciec Mateusz 23: Trudny powrót (301)
3:05 - 4:00
FILMOWE
Pitbull (4)
2:15 - 3:10
Kiler
3:10 - 4:55
Agenci NCIS 17 (12)
1:45 - 2:40
Agenci NCIS: Hawaje (7)
2:40 - 3:35
Agenci NCIS 18 (6/16)
3:35 - 4:30
Zielona granica
1:05 - 3:35
Masz na imię Justine
3:35 - 5:10
M jak mięso 3: Chiny (2)
2:15 - 2:50
M jak mięso 3: Polska (3)
2:50 - 3:15
M jak mięso 3: Argentyna (4)
3:15 - 3:50
M jak mięso 3: Hiszpania (5)
3:50 - 4:15
Gniazdo Kondora
1:20 - 3:05
Sara
3:05 - 4:55
Masz na imię Justine
2:35 - 4:10
Zasady nie obowiązują
1:10 - 3:40
Samobójczo zakochani
3:40 - 5:25
Panna Scarlet i komisarz 4: Powołanie (5)
2:05 - 3:00
Dalgliesh 2: Pewność sprawiedliwości (2)
3:00 - 4:30
Patriota
1:05 - 3:50
Wielka: Meatballs at the Dacha (8)
2:40 - 3:30
Barry 3: crazytimesh*tshow (5)
3:30 - 4:00
Poniedziałek
0:35 - 2:40
Kop głębiej
2:40 - 4:35
Daję nam rok
2:10 - 4:10
Ślad: Dziennik szczęśliwej pani domu (97)
2:10 - 3:05
Ślad: Szczur w szkole (33)
3:05 - 4:05
Zero
2:30 - 4:50
Tequila Sunrise
0:50 - 2:55
Frisko Kid
2:55 - 4:45
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga francuska
1:00 - 3:10
Analysing El Clasico
3:10 - 3:45
Magazyn PGE Ekstraliga
2:00 - 3:40
Zakończenie programu
3:40
Boks: Gala w Kempton Park
2:05 - 3:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać