Program TV na jutro, sobota 27.04.2024
POPULARNE STACJE
Ogień zwalczaj ogniem
22:55 - 0:45
Projekt Joshua
0:45 - 2:50
Kino relaks: Wymarzony
23:10 - 0:50
Szpieg, który mnie kochał
0:50 - 3:05
Szybcy i wściekli 6
23:10 - 2:05
Mortal Kombat
23:10 - 1:25
Kuba Wojewódzki (8/12)
1:25 - 2:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jezioro tajemnic
0:10 - 2:05
Mordercze starcie
23:00 - 0:55
Pogrzebani za domem (13)
0:55 - 1:55
Pogrzebani za domem (14)
1:55 - 2:55
Botoks
23:50 - 2:25
Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu
22:35 - 1:10
Blade: Mroczna trójca
1:10 - 3:15
Czwartkowy klub filmowy: Do utraty tchu
0:30 - 2:10
Stacja Arktyka: Skanowanie lodowca
0:30 - 1:00
Olá Polônia (148)
1:00 - 1:20
Przepis dnia (33)
1:20 - 1:30
Program informacyjny 19.30
1:30 - 1:55
Pytanie dnia
1:55 - 2:00
1, 2, 3... Kabaret! 4: Duchy, zjawy, zmory (1)
0:00 - 1:00
Kabaret na żądanie (25)
1:00 - 2:00
FILMOWE
Maski
1:15 - 1:40
Pierwsze lato końca świata
1:40 - 2:15
Venom
0:10 - 2:15
Egzorcyzmy siostry Ann
0:15 - 1:45
Ślub doskonały
1:45 - 3:20
Czy na pewno umiesz gotować? 6 (5)
1:50 - 2:15
Opętana
22:45 - 0:40
Uprowadzeni
0:40 - 2:15
Egzorcyzmy siostry Ann
23:15 - 0:45
Ślub doskonały
0:45 - 2:20
Sommersby
23:10 - 1:20
Dziewczyna mojego kumpla
1:20 - 3:20
Poirot 11: Kot wśród gołębi (2)
0:30 - 2:15
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
22:00 - 1:55
Raport
1:55 - 3:55
Daniel
23:35 - 0:50
Boże, chroń Teksas: The Price of Oil (2)
0:50 - 1:50
Człowiek roku
1:50 - 3:45
Gra o tron 7: The Spoils of War (4)
23:55 - 0:45
Gra o tron 7: Eastwatch (5)
0:45 - 1:45
Gra o tron 7: Beyond the Wall (6)
1:45 - 2:55
Żyć nie umierać
23:55 - 1:45
Symetria
1:45 - 3:50
Pierwszy strzał
0:05 - 2:15
Helikopter w ogniu
23:05 - 2:05
Straszne piątki: Nadprzyrodzony pakt 2
0:30 - 2:30
Zaklęci w czasie
23:55 - 2:00
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:05 - 1:15
La Liga Preview Show
1:15 - 1:50
Boks: BKFC Fight Night: Clearwater
1:50 - 3:50
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20 - 1:35
Speedway+
1:35 - 2:05
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
0:30 - 1:30
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
1:30 - 2:00
Formuła E: ePrix Misano
0:25 - 0:47
Kolarstwo: Tour de Romandie
0:47 - 1:30
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:30 - 3:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 - 1:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
23:00 - 1:00
Piłka nożna: Puchar Włoch
22:30 - 1:00
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
23:15 - 0:50
Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
0:50 - 2:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać