Program TV na wczoraj, czwartek 25.04.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo 5: Przymus rekreacji (62)
8:50 - 9:45
Komisarz Alex 20: Zamiana (243)
9:45 - 10:40
Ojciec Mateusz 29: Nowy dom (369)
10:40 - 11:35
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Malanowski i partnerzy: Pechowy romans (742)
9:10 - 9:40
Sekrety rodziny: Niedokończona miłość (130)
9:40 - 10:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
9:35 - 9:45
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
9:45 - 9:55
Uśmiechnij się 3 (2)
9:55 - 10:00
Remont na 5 (1)
10:00 - 10:30
Telezakupy
10:30 - 11:00
Trudne sprawy: Menager (988)
10:00 - 11:00
Kobra - oddział specjalny (6)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny (7)
10:00 - 11:05
Kobra - oddział specjalny: Wielki powrót (13)
9:00 - 10:00
Zbuntowany anioł (193)
10:00 - 11:00
Ukryta prawda (838)
8:55 - 10:00
Ukryta prawda (839)
10:00 - 11:00
Komediantka (6/9)
9:05 - 10:10
Niech żyje wolność
10:10 - 11:45
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Porzucone budowle 4 (6)
9:35 - 10:35
Wymazane z historii (3)
10:35 - 11:30
FILMOWE
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (4)
9:30 - 10:30
Numery
10:30 - 12:15
MTV Unplugged - Margaret
8:40 - 9:40
Mała mama
9:40 - 10:55
Mavka i strażnicy lasu
10:55 - 12:35
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (10)
9:25 - 10:00
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (11)
10:00 - 10:25
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (12)
10:25 - 11:00
Lassie. Nowe przygody
8:30 - 10:00
Papusza
10:00 - 12:10
Mała mama
8:40 - 9:55
Mavka i strażnicy lasu
9:55 - 11:35
Łapu Capu
9:45 - 9:50
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
9:50 - 10:15
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
10:15 - 10:40
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40 - 11:20
Miłosna wyprawa
9:35 - 11:20
Inspektor George Gently 3: Łagodne zło (1)
8:05 - 10:00
Agenci NCIS 13: Déja vu (13)
10:00 - 10:50
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i Mona Lisa (3)
10:50 - 11:50
Zakochany Szekspir
7:50 - 9:55
Sir Alex Ferguson: Never Give In
9:55 - 11:50
Supernowa
9:30 - 11:10
Blue Beetle
7:30 - 9:40
Hotel Transylwania
10:25 - 11:55
Filip z konopi
9:35 - 11:10
Celnicy (2)
9:10 - 9:50
Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych
9:50 - 11:55
Przyjaciółki (36)
9:30 - 10:30
Świat według Kiepskich: Rachunek sumienia (62)
10:30 - 11:00
Komisarz Rex 7: Kiedy dzieci pragną śmierci (101)
9:00 - 10:00
Komisarz Rex 7: Śmiertelny upadek (102)
10:00 - 11:00
Kochane kłopoty (19)
9:30 - 10:25
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (7)
10:25 - 11:25
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga angielska
9:00 - 11:10
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:28 - 10:24
Igrzyska olimpijskie
10:24 - 10:52
Kolarstwo: Tour de Romandie
10:52 - 11:57
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:25 - 12:23
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30 - 11:00
KOTV Classics
8:30 - 10:00
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
10:00 - 11:00
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
8:30 - 11:00
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-19 - Malta 2023
7:45 - 10:00
Kamerą TVP Sport: Rozmowa z Natalią Kaczmarek
10:00 - 10:30
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
10:30 - 12:25
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać