Piłka nożna: Liga holenderska

mecz: PEC Zwolle - AFC Ajax Amsterdam
zdjęcie

W skrócie

Przed przerwą na mecze reprezentacji Ajax nie radził sobie najlepiej. Spotkanie z PEC Zwolle jest okazją do tego, by wrócić na zwycięską ścieżkę i choć trochę zrehabilitować się w oczach fanów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przed przerwą na mecze reprezentacji Ajax nie radził sobie najlepiej. W holenderskiej ekstraklasie zaledwie zremisował 2:2 z Fortuną Sittard i Spartą Rotterdam, natomiast w Lidze Konferencji Europy dostał lekcję futbolu od Aston Villi (0:4). Spotkanie z PEC Zwolle wydaje się idealną okazją do tego, by drużyna z Amsterdamu wróciła na zwycięską ścieżkę i choć trochę zrehabilitowała się w oczach fanów. Podopieczni Johnny'ego Jansena na zwycięstwo w Eredivisie czekają bowiem od 4 lutego, a w starciu z PSV na własnym boisku stracili aż siedem goli.